Masturbacia a vztah

Lujdži

Ano masturbujeme pred sebou už dlhšie obdobie.Nič nie je krajšie ako vidieť masturbovať svoju ženu.Keď človek nedokaže milovať svoje telo,nedokaže milovať nikoho.Čo môže byť krajšie ako keď vidiš ako žena pri masturbovani dosiahne viac orgazmou za sebou.Najlepšie vie ako to dosiahnuť.Pri takej podivanej nezostane nik ľahostajny,musi to vzrušiť aj mrtveho.A keď ti pritom povie že ťa tiež chce vidieť ako sa vieš hraš zo svojim telom,dokažeš take niečo odmietnuť?ĆO neurobiš pre svoju milovanu.Keď vidiš ako pozera na teba keď onanuješ maš veľku chuť sa jej predviesť a ukazať ako aby sa mala na čo aj ona pozerať.Prečo ma byť v niečom ukratena.Keď mužov vzrušuje pohľad na masturbujuce ženy.Prečo by nemal vzrušovať pohľad ženy na masturbujuceho muža?Čo muži nemožu masturbovať pred ženami?Všade propaguju onanovanie žien,A čo muži si to nerobia,v čom vidite problem?Nik sa nepozastavi nad tym keď ukazuju ako ženy onanuj,ale keby ukazali mužov pri onanovani hneď z nich urobia geyov.Je to o tom istom,ako keď v lete vidieť mužov v lete hore bez,ale ak vidieť ženu hore bez už je to o inom.Aky je v tom rozdiel?Taky isty ako v onanovani,onanujuca žena ano,onanujuci muž nie.Muž hore bez ano,žena hore bez nie.A pritom štatistiky uvadzaju že vraj viac onanuju muži ako ženy,kde je pravda?Ženy sa k onanovaniu menej priznavaju ako muži.Kto vie odpovie?

lujdži

Milujem ju aj v posteli nam to klape,ale onanovanim pred sebou nas ešte viac zbližilo,a dslo ine dimenzie.Lebo obaja vieme,že malo dvojic take niečo dokaže robiť spolu bez zabran a bez predsudkov.

ps2

Ja by som teraz potreboval románik tak na cca. tri mesiace. Ale ktorú na to nahovorím, keď všetky sú frigídne - pohlavne chladné?