Masturbacia a vztah

Lulita

tym samozrejme nehadzem do jedneho vreca vsetkych, ale takato bigotnost je na skodu, taki cely zivot preziju len v zbytocnom strachu

Lulita

kks ale musia to mat niektori ludia fest tazke, ked vsetko im pride ako hriech, co im od mala hučali nezmysli v krestasnej rodine do hlavy ááá

Lulita

michal - ja som tie cviky nespominala, ale ked uz su na pretrase, pocula som o nich a rozmyslala som, ze ich zacnem cvicit, ale kvoli zdravi

ako pokracujete? je to lepsie?

MichalK

Lulita: to s tymi kegelovymi cvikmi. ja som to uz raz skusal, ale potom som nejak nato zabudol. u partnerky pochybujem, zeby cvicila nejake kegelove cviky, ci by si nato vobec dala. pretoze ja som v tom nasom vztahu viacej aktivnejsi ohladom sexu apod.

saska777

Masturbovať by sa nemalo vôbec je to hriech a aj sex pred svadbou v KOSTOLE je hriech a z týchto hriechov sa treba vyspovedať. Neviem či sa to berie ako ťažky alebo ľahky hriech pri ktorom ak sa nevyspovedate pojdete do očistca po smrti a nie hned do neba ale rozvod je hriech ťažky a ak si najde niekto partnera po rozvode a budu spolu spať je to ťažky hriech

MichalK

Kondom nie, na zaciatku sme pouzivali, ale priatelke sa to moc nepacilo a ani mne, dokonca ju to z neho palilo, tak sme prestali pouzivat kondom.