ako dostat kramy?

cocoo

rose, ved aj v rakusku dostanes teh, testik... tak bez do lekarne, hned budes vediet na com si :) inak, cervene vinko aj mne pomohlo.. a mozno som si to len namyslala a preto pomohlo :P v kazdom pripade by si si mala ten testik kupit. ak si tehotna a mala si dostat kramy pre tyzdnom, tak test by ti to uz mal ukazat :)

sisinka

prosim vas porate mi.. potrebujem sa spytat ako vam pridu kramy skorej...?? lebo som zobrala tabletku po pohlavnom styku.. a asi mi to cely cyklus zmagorilo potrebujem ich dostat

katarinna

Podľa mňa si v strese že si mimo domu, cyklus sa môže rozhádzať aj s takého dôvodu. Hlavne kľud, prehmataj si bruško či ta niekde nebolí - keď ležíš, nemáš nejaké iné príznaky ? Neschudla si v poslednom čase nejako veľa alebo naopak nepribrala? Ak nič z toho určite treba ísť k lekárovi, ale aj keď si v Rakúsku musíš mať predsa poistenie a k lekárovi ta musia zobrať. netraba so svojim zdravím hazardovať.

anastaciana

na urychlenie kramov skuste alkac,mne to vzdy zabera:))fakt,ale vela,aspon liter ..budete sice opite,ale kramuse sa dostavia hned po vytriezveni,ak ovsem nejste v tom:)

lilinka

ahojte, aj test som robila a nic a ta MENSTRUACIA nechodi, je to uz mesiac a dva tyzdne, tak co teraz?je to normalne preboha?