Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Názor chalanov

Príspevok v téme: Názor chalanov
jajkavejka

ahojte HLAVNE chalani, mam taky mensi problem a s tym spojene aj mensie komplexy, mam 15 rokov, pohl. styk som este nemala a aj by som sa pred chalanom hanbila vyzliect kvoli tomu ako mi to tam vyzera, proste tam nemam iba tu akoze ciarku ale taketo
--Odkaz odstraneny--

proste tie pysky su dlhsie ako na obrazku...

co si o tom myslite?...hnusi sa Vam to alebo sa Vam to paci ? :-)

...

Sejla

ako ludia majú tendencie súdiť cudzieho človeka, jeho správanie, postavu, tvár, oblečenie, náory...ale posudzovať pohlavné orgány, či sú pekné/škaredé??? :D To je už moc aj na priemerného človeka... okrem toho.. predsa to neukazuješ hádam na prvom rande:D Ak si budeš istá, že ten človek ťa začal úplne akceptovať a brať takú, aká si.. tak nad týmto sa určite nepozastaví. Alebo teda nespávaj s debilmi

vinea

Bože, aj muži majú penis rôznych tvarov veľkosti atd atd..
Tu ide o to, či si rozumiete, máte sa radi, čo Vás spája, či je Vám vzájomne spolu dobre krásne, či sa ľúbite, atd atd
Ak je okrem toho medzi Vami aj vzájomná príťažlivosť súhra a chémia funguje, tak toto fakt nerieš
A nezabúdaj...sto ľudí, sto chutí

Martinn

Řešíš blbost je to naprosto normální a mě se to líbí aspoň je si s čím hrát, moje holka ji má podobnou a se sexem klidně bys mohla počkat jako není kam spěchat.

Magy

jajkavejka - riesis nieco, co nema absolutne ziaden zmysel. vzhlad ohanbia je rovnako individualny, ako tvar, vlasy, postava ci povaha.
pokial ta niekto bude milovat, bude ta milovat taku, aka si.
na zaklade jeho vzhladu alebo velkosti pyskov sa kvalita intimneho zivota alebo jeho prezivanie neda urcit uz vobec. to je o sikovnosti a suhre medzi partnermi, nie o telesnych rozmeroch niecoho.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Názor chalanov - Fórum - ZDRAVIE.sk