Herpes

Príspevok v téme: Herpes
frezia 298

Ja uz neviem,ale mam dojem,ze moj priatel je nenormalny alebo totalne nezodpovedna osoba.Na pohlavnom organe sa mu objavili male vyrazky nieco ako bradavice,naliehala som na neho nech s tym ide k lekarovi,ale trvalo to asi rok kym sa mi to konecne podarilo,jasne v tom obdobi sme mali sex,kedze hovoril,ze ho to nijak nepali,nesvrbi a ani nic zvlastne sa s tym nedialo nemenilo sa to,z mojej strany neuvazene mali sme pohl.styk bez ochrany,ale tiez ktora by ste mali chraneny poh.styk s partnerom po 5 rokoch?ked som ho uz k doktorovi doslova dotlacila,zistilo sa,ze je to nieco take ako herpes to je ako mi to vysvetlil on a ze mu to mrazenim znicili,ano on to asi 5 mesiacov uz nema,ale ja som sa docitala,ze u mna aj ked nic nemam sa to moze kedykolvek v mojom zivote objavit vraj to nie je nijako casovo ohranicene,takze dik :-( nakazim sa pohlavne od muza s ktorym zijem 5 rokov a som mu doverovala.kedze mi tvrdi,ze nemal pohlavny styk z nikim iba so mnou a ja to nemam a nemala som tak nechapem.inak mali sme analny,oralny aj klasica takze mozem to cakat na Vsetkych tychto miestach.Nas vztah sa tymto z mojej strany dost narusil,nedoverujem mu uz pochybujem a on sa k tomu stavia asi tak,ze nech to uz necham tak,vraj on ou nic nema,nebol mi neverny tak nech neriesim....Ja ano riesim a musim tyka sa to totiz mojho zdravia....

RNG

Pre starsich ludi musim spomenut najma VZV(varicella zostrix), v detstve nevinne ovcie kiahne, ale na starobu n3ebezpecny pasovy herpes/shingles, ktory casto utoci na nervy a mozog, je pricinou az 0.5 % smrti a vyse 10% starsich ma z neho permanentne poskodene nervy.
Mnoho mojich znamych bolo tymto virusom znacne poskodenych a ja veru beriem rozne doplnky na zvysenie viralnej imunity, aby som sa tejto pliage vyhol

RNG

Znovza tu zdoraznujem potrebu pri sucasnych viralnych epidemiach si zvysovat viralnu imunitu, je na to dostatok ucinnych prostriedkov vo forme roznych neskodnych potravinovych doplnkoch. Odporucam to kazdemu, ale najma ludom, co maju pozitivne zistene rozne skodlive virusy, ako spomenuty genitalny herpes HSV2, niektore skodlive HPV, CMV, EBV a mnohe ine, ktore clovek, nakazeny ,nosi v tele cely zivot a vobec to ani nemusi vediet a ktore len cihaju na oslabenie tela a moznost sa premnozit a skodit. Pozri napr uvedene doplnky cez Google.sk uvedenim rng herpes.

frezia 298

koniec sveta,z Tvojej strany spravne pochopene ano bolo to skor take ako bradavice nie ako klasicky herpes ktory sa zvykne vyhodit na perach.pozerala som to na Googli a najpodobnejsia vec co som tam nasla bolo ako som uz pisala kandilosis a prenasa sa poh.stykom.teraz ,ked je uz prelieceny riesim to,ze ci mi bol neverny a je lahostajny k mojmu zdraviu,ak teda bol a nechranil sa.ja to nemam a nemala som a on tvrdi,ze ma nepodviedol a mal to,zatlkam,zatlkam aj,ked su dokazy...

Veronika_27

Myslím si, že na tom niečo bude, herpes sú také kráteriky, nie bradavice... je to mokvajúce a bolí to... ak ho to nebolelo, neštípalo, tak neviem, na presnú diagnózu sa nedá opýtať nikoho iného, iba toho, kto to videl a hlavne odborníka :)

koniec sveta

Vsetky pisete od veci. Podla popisu nalezu a liecby nemoze ist o genitalny herpes, ale takmer iste ide o genitalne bradavice sposobene HPV. Herpes sa nevypaluje a neprejavuje malymi bradavickami, ale vysevom podobnym ako mava klasicky herpes na perach-vo forme pluzgierikov.

Ema212121

ano suhlasim mozno nakazena si cize vravim...mali by ste sa obaja preliecit ale je to celkom bezny problem u vacsiny a frizka dakujem a nemas zac...ak budem potrebovat radu tak sa spytam si mila;-)
a dokonca poznam pripad moja znama nemala sex 7 mesiacov a tento herpes sa jej zjavil...

mellisa

Ale áno nakazená určite si, len sa to u teba neprejavuje, ale vírus máš v sebe. Akoby nie, mali ste nechrán. pohl. styk a nenakazila by si sa? Nebuď naivná. Herpes je vírusové ochorenie a väčšinou sa prejavuje, keď je oslabený imunitný systém. A ten jeho prístup však mi nič nieje tak môžme je nezodpovedný už len z toho, že mu je ľahostajné tvoje zdravie. Ak budeš v budúcnosti tehotná môže sa ti to prejaviť a skomplikovať tehotnosť. Ale to si vygúgli na nete herpes genitálií a tehotnosť, tam sa dozvieš viac.
To či ťa podviedol, to si musíte už vyriešiť Vy dvaja. No chytiť genitálny herpes len tak zo vzduchu asi ťažko. Takže gúgli aj aké sú formy prenosu genit. herpesu. A ak len pohl. stykom, tak asi ťa podvádza, ibaže by si ním bola nakazená ty už skôr, ale bez príznakov. Alebo on ešte z minulosti, keď mal nejakú pred tebou.

Slecna A.

to, ze to u teba este nie je "vidno", neznamena, ze tym nakazena nie si. Co som poznala ludi a mali genitalny herpes, takmer vzdy sa nakazili pohlavnym stykom. No uz viac raz, aj tu na fore pisali dievcata, ze to maju a pritom napriklad nikdy este nemali sex. Takze fakt treba davat bacha na doveru, mozno ju len zbytocne narusas tym, ze mu neveris...To uz si musite vydiskutovat vy. Treba si urcite na oboch stranach zvysit imunitu, ale s tym vam najlepsie poradi RNG :)
Bohuzial, ak sa to prejavi aj u teba, je to na cely zivot. Dnes to ma tak vela mladych ludi, ze riziko nakazy je extremne vysoke...

frezia 298

Emma 212121,Dakujem za nazor aj za smailika,nooo nevedela som preto som napisala,totiz to ja v tychto temach som totalne stratena,ale super varim,ak potrebujes poradit :-) noo,tak fajn a k tomu este presny nazov toho co mal po penise je kandilosis,takze v preklade herpes?