Divé duše cestovateľské

Príspevok v téme: Divé duše cestovateľské
Grand Husky

Už ma to tu nebaví, mám v pláne na jar/leto niekam vycestovať tak týždeň, dva. Európa/ázia na tom nezáleží... Je tu nejaká cestovateľka ktorá by bola ochotná so mnou niekam vypadnúť a spoznať svet? Ideálne okolo 19 rokov, výška a hmotnosť nie je podstatná, vierovyznanie tiež nie, stačí ochota a chuť niečo spoznať, skúsiť, objaviť. Nezadanosť výhodou :))

Rejka

Ináč Husky? Netúžiš vidieť/zažiť niečo KONKRÉTNE tam niekde? Možno sa aj zhodneme :) Ja by som si napríklad ešte rada v tomto živote zaplávala v oceáne, ale netrvám na tom :))

Rejka

Súhlasím! Aj keď by to znamenalo vyšachovať losta. Nemal by totiž prehľad. To by bola škoda, vyzerá byť ako fajn človek ;)

Rejka

Pridaj aj niečo o sebe.. to znie síce fajn jednoducho, ale všetko mi príde príliš osobné ;) Povedzme, že všetky 'parametre' ktoré si spomenul, že v tej osobe hľadáš, spĺňam. Ostatné je bonus! :)

lost

europa je blba a nanic !!!

neda sa tu najst ziadne miesto, kde by som autom mohol ist k moru a kupat sa v januari :D
azia/amerika s tymto problem nema, len europa, ako vzdy..

Rejka

Ja by som brala na Kubu niekoho, ale tam to ťahá len mňa.
Ja neviem o ničom, čo by ma tu držalo tak, že by som nikam nešla, takže ak sa doteraz nič nezmenilo (a ak sa ani nič nezmení) som za to, aby ma tu niekto niekam zobral so sebou, hahah :)

lost

Inac ked uz EU, tak ja som chcel zobrat nejaky cabriolet a obist EU v lete (hlavne alpy a juh EU, sever je udajne super lenze neviem ci sa da bez strehcy) :D
lenze neviem, ci a co a ako bude, to bol skor len taky divokejsi plan, ale zatial ziadny podobny sa u mna neuskutocnil z roznych dovodov :D
osobne som na takomto vylete bol len so 4 ludmi (v malom aute vw golf) v Rumunsku, celkom sranda, tusim ze 4 dni.. inac ked uz stopom, vzdy ma zaujimalo, ako vyzraju cesty z kamiona :D:D:D