Divé duše cestovateľské

Príspevok v téme: Divé duše cestovateľské
Grand Husky

Už ma to tu nebaví, mám v pláne na jar/leto niekam vycestovať tak týždeň, dva. Európa/ázia na tom nezáleží... Je tu nejaká cestovateľka ktorá by bola ochotná so mnou niekam vypadnúť a spoznať svet? Ideálne okolo 19 rokov, výška a hmotnosť nie je podstatná, vierovyznanie tiež nie, stačí ochota a chuť niečo spoznať, skúsiť, objaviť. Nezadanosť výhodou :))

zoe23

No Magy, zaujimave, musis mat dobrodruzny zivot :)
Po tvojom videu sa mi dnes normalne snivalo, ze som bola na dovolenke pri mori :D a mala som balkon s vyhladom na more :)) ved som sa aj zobudila az o 10-tej :D
No ja sa k tvojmu blogu určite vratim, ked budem mat viac času a menej unavene oči z PC.

katty192

Grand, začínam premýšľať nad tým, čo si hovoril... možno je diagnóza BAP naozaj spojená s menším prežívaním života, a potom takto neblaho vylezie a nakúka von !

palis

WAU!!! teraz som dopozerala to video a musím ti zložit poklonu, to môže ísť rovno na Discovery chanel alebo Travel Planet. To si robil sám? Chcela by som ísť do takých miest, ale ten krab fúúúúj jaky bol obrovký, si sa nebál že ti odcvikne prst? Ja by som sa bála, ale možno by som potom z neho ochutnala, sopm počul že to je mnamm :DDD
koľok ta to celé stálo?
Fakt paráda!

Magy

zoe3 -

ešte v Írsku som sa zoznámil s Ondrom, ktorý v podstate žil na svojej lodi MAUI a pripravoval ju na plavbu okolo sveta. MAUI je neveľká, zhruba 10m dlhá oceľová plachetnica. Žiaden luxus a prepych, skôr naopak. Dokonca ani chladničku tam nemal. Napriek tomu mi tento spôsob života učaril a po prvej návšteve nasledovali ďalšie a ďalšie… Sem-tam som mu čímsi vypomohol, na oplátku mi ponúkol plavbu na niektorej etape jeho plavby podľa vlastného výberu. Vôňa diaľok a dobrodružstva – no kto by sa nenechal nalákať?
A tak jedného dňa prišlo to, čo prísť muselo. Zbalil som všetko, čo sa vošlo do 20+10kg limitu na batožinu do lietadla a potreboval by som a odletel do Chile za ním, pretože on medzitým už absolvoval jednu etapu plavby.

inak v cestopise je zvysok a este ooovela viac ;)

tu mas prvy diel ;)

magy.blog.pravda.sk

zoe23

Grand Husky,
No čo ti poviem, ze skooooda............si viem predstavit moju mamu – jej slova: „Čo ti šibe? s cudzim clovekom?“ :DDDDDDDD ona sa bojí
A kde sa ti najviac pacilo z toho, kde si bol doteraz?
Aha, ano, s tou temou mas pravdu, to je divne.....ze som si to doteraz nevsimla :D

Magy

cela plavba je ako cestopis s fotkami v 13tich dieloch aj na blogu. ak ma niekto chut citat, aj ked dnes sa citanie uz asi velmi nenosi, len cumiet na videjka :D

Magy

zoe23 - na inspiraciu o cestovani po mori, plazach a exotickych miestach za velmi malo penazi mozes pozriet moj blog, prip. video v HD z tej plavby, co som absolvoval.
staci do google zadat na hladanie heslo "vimeo plavba za slnkom"
prijemne pozeranie ;)