Ako prežiť..

Príspevok v téme: Ako prežiť..
goriliazena

..medzi ludmi a sama so sebou, ked uz od raneho detstva nevidim na svete nic ine nez mizeriu? Ked su vtaky hlucne, kvety smrdlave a slnko vtierave? Ked lutujem ze kazde rano musim otvarat oci a divat sa svet o ktorom ostatni hovoria ze je utešený ako 5 bielych poníkov cvalajucich po zelenom kopčeku a vsetko co vidim ja je len stuchnutá nehybná prázdnota a tužim sa plaziť, nie ist este nizsie, az pod zem? ked mi je nevolno uz len pri pomysleni na dalsi den nasadzovania si masky a predstierania zaujmu o tento nonsens? preco dokazem takto lyrizovat a onanovat len nad hnusmi a negaciou a lutovat tragediu mojho bytia? som sebetredna alebo chora? alebo som sa len nechala zlakat temnou stranou a ak zmenim myslenie bude svet krasny ako keby zadarmo rozdavali tatranky?

Iveta Michael

gorilia zena / kde si len došla k takému nicku? :) /

tak ako si prežila ten Silvester?

Nedávaj si predsavzatie ako niekto,ale...ROZHODNI SA a to hneď...že túžiš po lepšej zmene a preto ju uskutočníš vop všetkom kde to len pôjde..daj si to ako cieľ!

A húževnato si choď za tým..všetko negatívne a zlé čo ťa znepokojuje začni ,,negovať,,a upriamuj svoju myseľ aj oči na niečo pekné..užitočné..radostnejšie,čo ťa časom upokojí!

Mňa keď niečo dlho trápilo a som aj trepela,tak som to musela zaznamenávať na papier..múj denník:)

A s odstupom času som zistila že som písala viac a viac pozitívne..niektoré veci zahojí čas,niektoré si musíme sami urobiť:)

Ak to nezvládaš skr-naskrz,neváhaj a vyhľadaj odborníka,na tom nie je nič zlé..pomôž si človeče,aj Pán Boh ti pomôže:) Good luck!

goriliazena

berem to ako kompliment, čerešňa aj Grand Husky, je prijemne to citat. no verte mi, kedze som osamela jak prst,v reali by ste ten nazor asi nemali :)

čerešňa

goriliazena brala by som Ťa za kamošku, alebo za sestru ktorú som nikdy nemala. Je príjemné čítať všetko čo napíšeš a nevidím v tom nič depresívne. Padlo by mi dobre, keby bolo viac ľudí ako Ty a keby som mala možnosť spoznať ich. Netráp sa tým čo cítiš je to tak správne a časom pochopíš prečo. Naučíš sa vidieť aj to čo iní pokladajú za gýč a rozumieť tomu čomu sa hovorí klišé :o).

goriliazena

ano ano, uz sa stahujem. dostojevskij, arabica a tri moje mile zienky. aj ked este s inym vyhrevnym telesom by to bolo este milsie.

goriliazena

mily grandiozny husky, vela vody sa nenamutilo, a ziadny plan ani navod nemam. zatial. jedine co etraz iem, ze dnesny trapny silvester stravim v kupelni s mackami, knizkami a litrami kavy.