Haluxy

takuinaki65

Čaute baby ja som síce obklady neskúšala, ale celkom dobre mi pomáhajú cviky s loptičkou a nočný korektor na halluxy. Korektor sa dá zohnať na internete celkom lacno, ja mám ten môj z leadspotok.com a som spokojna.

Natália.

Súhlasím s lenuškou. Taktiež som bola operovaná v žiline pánom primárom Popluhárom a som veľmi spokojná.

Natália.

Ahojte. Mne halux operovali 7.6.2011 . Poviem vám,nieje to žiadna sranda. Sádru budem mat 6 týždnov, a potom mi dajú ešte raz na 6 týždnov. Čiže celé leto je totálne zabité.

jankaaaaaaaaa

je to dost chulostiva operacia, teda na chulostivych miestach da sa povedat.. musis sa sama rozhodnut. ak nemavas bolesti tak neoperovat podla mna, ak ide teda len o kozmeticky problem..

mariannamol

Paaanecku, co to tu vsetko mozne citam...vidim ze vacsina z vas nema dobre skusenosti s touto operaciou.... :((((
operovat ci neoperovat...

krpatucka

ahoj,ja som po operácii haluxu a už skoro normálne chodím,operovali ma 11,4,2011 takže žiadna sádra celé leto teraz ti dajú takú sadru na 3-4 týždne ktorá sa dá dať dolu,je to super,mna operovali v Matrine,súkromne,zaplatila som si to a cítim sa výborne,môžem len odporučiť

airamti

dobrý deň, hladám informácie o operácií haluxov v Prešove a odporúčanie na lekára-ortopéda.Chcela by som vedieť či sa dajú naraz operovať obe nohy...aký dlhý čas je potrebný na liečbu..aj či je to velmi bolestivé....dakujem Mária

Ria..

caute baby. mate niektora najnovsie skusenosti s operaciou ako prebiehala a ake ste mali pooperacne liecenie? ako dlho to trvalo a kde ste si to dali robit? citam vela prispevkov, niektori hovoria ze maju droty, niekto nie, niekto vraj halux zmensi akupunkturou alebo abduktorom. Mate niekto s tymto skusenosti prosim? dakujem

bahniatko

Ahojte, ja som akurat prisla z nemocnice, kde mi robily halux na pravej nohe. RObili mi to "lokalne",ze mi umrtvili len palec(lebo anesteziolog nebol), no mozem vam povedat. to bola horsia bolest ako ked mi operovali nohu artroskopiou. Teraz beham na barlach(ktore som si musela sama zohnat) a nemozem uz spat od bolesti. Ked prezijem toto, tak prezijem uz hadam aj porod. Treba sa vzopriet a vydrzat!!Hlavne nech je uz pototm!!