Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Škodlivost chemoterapie

RNG

Ja sa tu s nikym nedohadujem, len sem uvadzam nazory inej skupiny lekarov, co maju iny prostup k lieceni rakovin, nez velka vacsina. A kedze maju uspechy a su potlacani v literature, a komunikaciach, povazujem si za povinnost sirit ich vedomosti a skusenosti aj na tomto fore. Samozrejme ja sam sa podla tych rad spravam a mam s tym znacny uspech. A to aj pri rakovinach, o com som sa mohol presvecit na viacerych ludoch, co dali na moje/tj vlastne mojich lekarov nazory a prax.
Najma co sa tyka gravioly, betaglukanov, a enzymov.
Nema vela skusenosti, len 4 pripady dokopy, ale uspech bol u vsetkych styroch vacsi, nez by bol z chemoterapiou, a to bez poskodenia tela.
A podla roznych lekarov, ktorych periodika odoberam je tych prostriedkov velka hromada, ja osobne som sa zabezpecil a drzim si v zasobe DMSO, chagu, graviolu, cezium chlorid, betaglukany silne enzymy, jod, citral, a oxidatory(MMS1 a MMS2),aby som sa sam a moji rodinny prioslusnuici vedeli branit, ak si zvolia inu cestu, nez im odporucaju ich lekari.
A na namietky, ze to je nespravne a nedokazane sem znova uvediem zdroje ako
www.cancertutor.org
Prave vysla nova kniha ako bojovat alternativne proti rakovinam, ktora ma podla informacii uvedenych az 350 roznych oskusanych prostriedkov.
www.alternativecancerresearchinstitute.com
a kedze nikto iny sa neodvazi v USA otvorene robit reklamu alebo uverejnovat vysledku liecenia alternativou, lebo to si vymohli onkologovia , aby to bolo trestne, tak sem dam este aspon vysledky z jednej z Mexickych nemocnic, kde liecia alternativne a porovnanie s priemerom v USA, kde liecia rakoviny oficialne len chemoterapiou, ziarenim a chirurgiou
Rozdiel statistiky prezitia je privelky, aby sa to dalo donekonecna zamlcovat a potlacat, a sveci jasne v prospech inych/alternativnych metod, pozri na grafy na porovnanie.
www.oasisofhope.com

Inac tam davaju znacny doraz aj na stravu a aj v tom sa da urobit velmi vela, je plno jediel, ktore zamoruju telo a su jedla, co ho odmoruju a pomahaju bojovat proti rakovinam.

tiez nazor

cysticka fibroza,svalova dystrofia,choroba motylich kridel...je tolko chorob co sa nedaju liecit a maju taky tazky progres ze rakovina je pri nich uplna malina...

tiez nazor

najlepsie na tejto teme je, ze o rakovine,ako ju liecit a ako jej predchadzat maju plnu hubu kecov ti, ktori o nej vedia len z pocutia...okrem llek samozrejme(Veronika prajem ti vela zdravia,stastia,pracovnych uspechov a vela vyliecenych pacientov v novom roku!)
a mimochodom,vsetci sa idete pokakat z rakoviny a mudrujete tu o zdravom stravovani a bla bla bla,ze kraskaham,ale ja som napriklad zvedava keby mila kraska dostala taku SM,co by robila...mohla by si doma pestovat v bio kvetinaci v bio pode bio klicky a jest ich aj cele mesiace aj tak by jej to bolo figu platne...
toto je totalne tema o nicom,lebo ludia co su naozaj chori vam sem nepisu a to ze sa tu ZDRAVI dohaduju "co by asi robili" keby boli chori je uplne zbytocne lebo zdravy clovek si nikdy nevie predstavit ake to je a ako bude reagovat a co mu choroba prinesie...
a nebojte sa tolko tej rakoviny preboha!!!!rakovina sa dnes uz da vo vacsine pripadov liecit!!!co taka sarkoidoza,skleroza multiplex,tazke autoimunitne choroby???o tychto chorobach sa nepise,nikto zo zdravych ich nepozna a pritom su omnoho zakernejsie ako rakovina...

kraskaham

a ak uz niekto nechape ze existuju latky, ktore dokazu vytiahnut tazke kovy, a radioaktivitu z tela, ze o tomto sa vobec bavime v 21. storoci, tak potom sa necudujem nicomu uz.

kraskaham

a ked sa nebude jazdit na benzin a vsetko bude ekologicke ako sa sprisnuju normy, som zvedava, na co sa vyhovorite, ze prostredie sa znecistuje.

kraskaham

llek, ano to viem ze vegetariani maju rakovinu kvoli nedostatku zivocisnych enzymov, ako lyzin, prolin, a zaplesnenemu telu kvoli nadbytkovemu jedeniu obilnin. sportovcom sa moze prekyslit telo z kyseliny mliecnej. chudi niekedy fajcia, alebo sa stresuju. NIKTO NIKDE NEPISAL, ZE CHUDI LUDIA MAJU PH TELA V PORIADKU MOZNO JEDIA LEN KYSLOTVORNE POTRAVINY, ALE MIERNE. male deti nemaju vytvorenu imunitu. takto by sa dalo pokracovat, a avela sportovcov berie steroidy. ved uz aj mali chlapci ich jedia, a kto si dnes kupuje zivocisne vyrobky z biochovu, nikto. aj ked sa akoze zdravo stravuju.

llek

Mne nemusis mila Kraskaham hovorit ako vyzeraju onkologicki pacienti, ja ich vidim kazdy den. Ty nemas ani len predstavu o tom aka je realita nadorovych ochoreni a co su to za ludia. Su uplne normalni, cele spektrum ako keby si isla po ulici. Aj chudi, aj tucni, aj maldi, aj stari, aj masozravci aj vegetariani, aj lenivci aj sportovci, proste z kazdej skupiny. Mnohym by si asi tazko mohla hovorit o zmene zivotneho stylu, kedze nic zle nerobia ani nejedia, vyznelo by to ako vysmech.

RNG

Ziadny enzym nevydrzi teplotu nad 55 stupnov celzia. Takze varene, pecene, sterilizovane a pasterizovane jedla neobsahuju ziadne enzymy.
Jedine surove jedla ich obsahuju a aj to nie vsetky, lebo "ludska mudrost" pri slachteni roznych polnohospodarskych produktov ich minimalizovala pre ich neprijemnu chut(rozkladaju=stipu na jazyku obvykle)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.