Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Magické natáčky - potrebujem radu

Príspevok v téme: Magické natáčky - potrebujem radu
lenuška

ahojte baby, používate niektorá magické natáčky ? mám dlhé vlasy, tak stredne husté. Vlasy si pekne umyjem, dám tužidlo ( o veľkosti takej menšej mandarínky) , dám si natáčky , počkám kým vlasy priodzene uschnú (cca 2 hod) a na konci ich ešte tak 10 min. prefénujem, dám dole natáčky, mám krásne kučierky , ale problém je v tom, že o hodinu už po nich neni ani stopy, hneď mi "spadnú", neviete kde robím chybu? a ešte som čítala jeden koment, že nejaká baba si dáva hrubšie pramene , aby mala len také pekné veľké vlny, ale mne sa dajú dať do natáčok len tenučké pramienky, inak mi nejdú pretiahnuť vlasy cez natáčku, ako je to možné? Ďakujem za každú radu :)

suzandina

Uz som to tu spominala, to jedine co pomaha su tie VAROVE NATACKY...s nimi budete mat vlasy krasne este aj na treti den...a nemastneju Tolko :-)

winki

Všetko záleží od typu vlasov...bohužiaľ, ja môžem mať nátačky na hlave aj 3 dni a aj tak do pol hodiny po kučerách neni ani stopy.

vilaamalka23

no neviem prečo u vas nefunguju ale ja ich mám a dávam si ich na polosuche vlasy, ktoré po umytí vyfenujem skoro do sucha,dokonca si nedavam ani tužidlo, ale dávam si ich na celu noc a ráno si ich dám dolu ,rukami si prejdem po vlasoch /nečešem sa/ a potom si ich prelakujem a mám ich v pohode aj na druhý deň samozrejme ,trošku povolia kučery ale inak v pohode.

Adriana1991

ahoj takjka mam presne ten isty problem a to nemam huzte vlasy.nechavam si ich celu noc a potom este nalakujem a aj tak mi to pada.tak to som ti asi neporadila :) chybu asi nerobime len to nejako nefunguje :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Magické natáčky - potrebujem radu - Fórum - ZDRAVIE.sk