Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prepichnutie ucha doma...

jez

v aute ja som mala za uchom strašne otravný taký podkožný jebak a chutila som také nervy že som si ho šla prepichnut. použila som ofc alpu atd... vôbec to nebolelo , jebak som síce vôbec netrafila alebo som sa potom už ani nesnažila skor :D napadlo ma že keď som už tak hlboko tak že si prepichnem teda tu dierku a ani to nebolelo len som úplne zabudla že tu ihlu alebo nausinu tam musím nechať

erikalahka

vies ako to boli? ale radsej by som si to isla dat do zlatnictva prepichnut a to mas zachvilku a aj mas istotu ze ziadny bod ti tam neprepichnu

jana117

chcem sa opytat, akurat som si prepichla ucho mam samozrejme aj nausnice a spravila som si dalsiu dierku s ihlou ktoru som si predtym namocila do alpy koli dezinfekcii, niesom si ista ko dlho ju tam mam mat kym mi tam ta dierka ostane ked si tu ihlu vytiahnem a pokusim sa hned nasadit nausnicu, znie to hrozne ale ako dlho to mam mat prepichnute?

vivi1258

ja so si to dala v salone prepichnut nebolelo to len musite si dva krat za den natierat liehom alebo aplov a sest tyzdnou tu nausnicu nemozete viberat. a zabudla som ked si to natierate tak stou nausnicou tocte a ked sa sprchujete tak ten sampon si potom s toho ucha umyte

Marfa:D

Ako mam presvedcit mamu nech mi to dovoli... :/Ako ste ju presvedcili vy? Ja si chcem prepichnut ucho dolu a hore, na tej chrupavke .... :/

lana-899

Ahojte ;-) ja som si tiez doma prepichovala usi,dokonca 4x :-D dve mam dole a dve mam hore v chrupavke...sice ma to nejaky cas bolelo,teraz je to uz ok :-P takze si myslim,ze si to v klude mozes urobit aj doma...ale je to na tebe

0vecka

akupunkturne body neexistuju... :) takze tam pravdepodobne nic nehrozi... jedine ze by tam bolo nieco ine ale tiez tvrdenie ze ti co sa tym zivia o tom nevedia je smiesne.

en.wikipedia.org

v podstate je tam velmi velka moznost infekcie pravdepodobne aj ked to robia v studiu.

moj nazor je taky ze je to asi jedno ale na takomto niecom by som nesetril..

blondiebitch

Si to mozem spravit sama. Len sa bojim ci to neboli som si prepichla ppupok ale starasna bolest. Citit to na uchu menej???

Nancyy

Podľa mňa je to jedno či si to robíš sama alebo ti to urobia v štúdiu...Ja som si sama prepichla 2 dierky v uchu a v pohode žijem ani mi to nehnisa ani nič..Ale bola som si prepichovať dávnejšie nos v štúdiu a to mi tak začalo hnisať že som to musela vybrať a nechať zarasť ..takže vždy je nejaké riziko.:) a podľa mňa na prepichovaní ucha nemáš čo pokašlať ak si chceš prepichovať tak nižšie a nie do chrupavky.:P

Krpeec :3

Ahojtee... Mám 13 rokov a mám 2 dierky.. Mala som 2 od doktorá ktorý mi to prepichol uplne na hovno.. začalo mi to hnisat a mala som to uplne nakryvo,nevedela som sa ani trafit do dierky.. A tak som si ju nechala zarasť. Prepíchla som si ju sama doma injekčnou striekačkou.. Trochu to boli ale pre krásu sa trpí.. Podľa mňa neni rozdiel či si to prepichuješ doma alebo ideš do nejakeho štúdia aj tak sa tomu všetci hovno rozumeju.. cc

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prepichnutie ucha doma... - Fórum - ZDRAVIE.sk