Prepichnutie ucha doma...

blondiebitch

Si to mozem spravit sama. Len sa bojim ci to neboli som si prepichla ppupok ale starasna bolest. Citit to na uchu menej???

Nancyy

Podľa mňa je to jedno či si to robíš sama alebo ti to urobia v štúdiu...Ja som si sama prepichla 2 dierky v uchu a v pohode žijem ani mi to nehnisa ani nič..Ale bola som si prepichovať dávnejšie nos v štúdiu a to mi tak začalo hnisať že som to musela vybrať a nechať zarasť ..takže vždy je nejaké riziko.:) a podľa mňa na prepichovaní ucha nemáš čo pokašlať ak si chceš prepichovať tak nižšie a nie do chrupavky.:P

Krpeec :3

Ahojtee... Mám 13 rokov a mám 2 dierky.. Mala som 2 od doktorá ktorý mi to prepichol uplne na hovno.. začalo mi to hnisat a mala som to uplne nakryvo,nevedela som sa ani trafit do dierky.. A tak som si ju nechala zarasť. Prepíchla som si ju sama doma injekčnou striekačkou.. Trochu to boli ale pre krásu sa trpí.. Podľa mňa neni rozdiel či si to prepichuješ doma alebo ideš do nejakeho štúdia aj tak sa tomu všetci hovno rozumeju.. cc

prostre ja

A treba naušnicu nosiť 2 týždne nestačí ju mať jeden deň aby mi to nezrastlo a aby mi to hlavne nezačalo hnisať

Lenuštek

Ahojte ... ja sa chcem len opítať ako to je s prepichovaním brucha, pretože kamoška si chce prepichnúť a pokial viem tak sa potom 2-3 mesiace nemôže cvičiť, alebo sa mílim ? A keď si to prepichuje je tam nejaké ryziko ?

ušiakkk

na uchu su skupunkturne body ale v podstate je jedno ci si to prepichnes doma alebo v salone, lebo tie baby v salone a ani lekari sa v tom aj tak nevyznaju, takze ti prepichnu tam, kde sa im paci. vela takych akupunkturnych bodov je napr. aj na jazyku, preto si davat peercing na jazyk je strasna sprostost.

DNSWAG

Ja si teraz chcem prepíchnuť tretiu a tiež neviem či si ju mám prepichnuť sama alebo isť do štúdia.Tú druhu som išla do študia a všetko v pohode a moja kamarátka si tretiu prepichovala sama a tiež nemá žiadne problémy. Ale tak myslím že v študium to je viacej pravdepodobné že ti to spravia za rychlejší čas lebo maju ten stroj a je to aj menej bolestivé štípe to len trošku.Ja som zaplatila za druhu dierku 5 eur a dali mi aj naušničku . ale to ty už asi vieš.Radšej si to zaplať a máš istotu že je všetko v poriadku :)

Brave

nirvana mne hovoris? sorry ale v studiu ti to urobia tak isto... ;)
navyse uz mam 4dierky a nic nehnisa neboli uplne v pohode a v studiu mam znamu a robi sa to tak isto jak doma na uch neexistuju niake body.. aspon tam dole ... bye bye

Brave

Caute ludia. Ja mam 13 rokof a sam som si prepichol ucho a mam to zadarmo.. vobec to neboli len treba ist pekne opatrne s kľudom.. vyjebte sa na studio !!! sami si to urobite uplne v poho.. nahrejte si hrubsiu ihlu, namocte do vodky alebo dezinfikacky, a potom si zvolte kam chcete dierku a potom uz len po castiach tlacte bude to akokeby pukať ale to sa nebojte viete ze to ide durch.. Ahojte ! :)

Catali_na

Ja som si prepichovala doma dve dierky navyše (takže teraz mám 4 dokopy) a žijem, som tu. Bolo to v pohode, a ušetrila som :D a mám známu, ktorá si doma prepichla pupok a tiež žije a ani jej to nehnisá/nehnisalo absolútne nič a tiež pekne ušetrila