Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Búšenie srdca a iné tažkosti (mononukleóza)

Príspevok v téme: Búšenie srdca a iné tažkosti (mononukleóza)
optiplex170

Dobrý den,mám 16 rokov,za posledný čas som prekonal boreliózu aj infekčnú mononukleózu (zistená pred dvoma mesiacmi),ked som bol naposledy na odber krvi tak zistili že som ju už prekonal.Moje problémy su:
Búšenie srdca,najme v noci ale aj cez den,pri prudkom vstávaní sa my trochu zatmie pre očami niekedy,tlak mám priemerne okolo 120/60,zvykne my dosť kolísať,napríklad týždden mám 85/60 potom o 2 dni zase 135/80,čas od času ma bolí hlava,trochu ma bolí tiež jedno ucho,bolesť v okolí srdca.Bol som u kardiológa-holter aj meranie tlaku na 24 hod. relatívne v poriadku-len vyšší pulz.

Ešte cez leto som relatívne dosť jazdil na bicykli-je to môj koníček,nemal som problém prejsť aj 80 km denne

Má s týmto niekto skúsenosti?Mám čakať kým to prejde alebo navštíviť opetovne doktora?

optiplex170

Takže je možné že boreliózu vôbec nemám?Neviem dokonca ani o tom že by som mal kliešta a tobôž nie nejaký flak na koži.Skúsim ešte ísť na nejaké vyšetrenia a objednám sa sem ak to bude pozitívne:
www.borelioza.sk

RNG

Vseobecne je hromada testov co nie su presne, maju falosne pozitiva aj negativa. U boreliozy je obzvlast vysia pravdepodobnost negativnych testov, lebo testy su navrhnute najma na dosledky bakterialnej formy, nie na vnutrobunecne parazity, co borelioza tvori ani na jej spory. Dnes je vseobecne epidemia borelioz a chlamidii, co lekari nechcu pripustit a nevedia ani poriadne diagnozovat, toboz liecit.A prenasa sa nielen kliestami, ale aj roznym inym bodavym hmyzom, dokonca aj telesnym kontaktom, lebo vedzi ju nasli v spermiach aj slinach. Chlamidia pneumoniae aj kvapockovou
infekciou !!!. Tj v obchodoch, verejnej doprave, kinach divadlach...Vsade, kde su davy ludi blizko seba.

optiplex170

Dobre,doporučili by ste my nejaké výhodné balenie toho extraktu z oliv. listov?
Čo mám ešte okrem toho oleja brať?

optiplex170

Dobre,doporučili by ste my nejaké výhodné balenie toho extraktu z oliv. listov?
Čo mám ešte okrem toho oleja brať?

RNG

"Horkac" co tu odporucam je 60 kvapiek GSE do litra vody, pit po malych glgoch cely den. NIE NARAZ !!!
To je dospela davka pre 70 az 75 kg cloveka, na ine vahy to treba prepocitat, najma pre male deti. Uvedeny roztok mozno pouzit aj ako kvapky do nosa, oci a usi, tiez na vyplachy.

RNG

Hehehe, nie. Obsah oleuropeinu v olivovom oleji je minimalny. Ty potrebujes uvedene davky, inac to nie je dost na liecenie. To mas ako keby si chcel jest plesnivy syr miesto penicilinu, lebo tiez obsahuje penicilinovu plesen.
GSE obsahuje ucinnu latku citricidal, zialbohu na borelie nie je ucinny dostatocne. Na co ucinkuje si mozes pozriet napr cez Google.sk pod rng citricidal.
Inac je to moj oblubeny doplnok "horkac" pri akychkolvek chorobach, kde podozrievam najma bakterie a plesne.Je ucinny aj na mnohe antibioticky rezistentne/vzdorujuce atb. a ked pijes roztok po malych glgoch, neznici nase uzitocne probiotika, ako to robia atb, cim sa znizi celkova imunita dost drasticky, az na 30% povodnej.

optiplex170

Dakujem za užitočné info,
Možno blbá otázka,ale nestačil by len kvalitný olivový olej? (nie na varenie)

Užívam aj rybie tuky-vraj to je dobré na obal nervov,vitamín C,B a čítal som že sú dobré aj nejaké GSE kvapky.

RNG

Na boreliozu mam v rodine osvecene pouzivanie extraktu z olivovych listov, davka ucinnej latky, oleuropeinu musi byt 3 x 300 mg intenzivne aspon 6 tyzdnov a 2 x 150 mg dlhodobo po tom, najmenej 1/2 roka, aby sa to nevratilo.
Dobry zdroj je napr Swansonvitamins.com, ktory ma kapsule s obsahom 150 mg oleuropeinu na kapsulu (20% zo 750 mg)
Ucinne su podla roznych lekarov aj kombinacie s NAC enzymami a Samentom/prima una de gato.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Búšenie srdca a iné tažkosti (mononukleóza) - Fórum - ZDRAVIE.sk