Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

Leela333

Môj bože, už keď si založila túto tému ti ľudia vraveli, aby si ho nechala, ale ty nie, ešte si ho obhajovala. Teraz ľudia obhajujú jeho a ty fňukáš, že z neho robia chudáčika a z teba tú harpyu. Tak čo chceš?? Buď ho nechaj, alebo s ním buď a ži si v strachu, či ti pri najbližšej hádke nevylepí. Fakt nechápem čo tu ešte riešite, škoda času.

karamba

Ježiš tak sa naňho vyser a radšej ho nechaj ísť keď ty si mu ani neodpustila. A v knihe sa písalo asi o facke a ne ťapnutí, len to by si musela v tom asi vidieť rozdiel alebo dostať poriadnu facku, aby si to rozoznala.
Ale radšej ho fakt nechaj, lebo keď vravíš že tvoja mamka aj teraz provokuje tak tvojho oca a on ide preč, máš dobre predpoklady provokovať ho inokedy aj ty, čo by chudák už asi nezvládol. Tak nechápem, načo naťahuješ ten váš vzťah či čo to vlastne je, ked si mu ani neodpustila, aj pred tým ste mali nejaké trhliny a boh vie čo ešte. vlastne toto tvoje zmýšľanie a hranie sa na obeť roka tomu dáva veľa. To skonči a budeš mať pokoj aj ty aj on. Takže nezveličuj a niečo podnikni, lebo takto to ďalej nemôže ísť. Buď ta hrubá čiara (ale naozaj), alebo koniec... a ja už končím, nech sa tu s tebou zožiera niekto iný (keď ho to vlastne bude baviť písať to isté stále dookola). Tak veľa štastia.

napochybach

karamba mylis sa,ja neblahorečim brunomars,ja len hovorím,ze mi berie slova z jazyka,co je aj pravda,lebo hovori,to,co si myslim aj ja a dost dobre to nazyva a hodnotí..

nic viac ..a ja tiez len trvdím,že proste necakala som,ze tu sa ludia skor pustia do jeho obhajoby,neviem,keby vam toto vyviedol frajer,ci by ste si pomysleli to iste,ze " mohla som sa za to,a eeste by ste sa mu sli omluvit " -len tolko si myslím..
dnes sa mi nahodne dostala do ruk kniha od evity .ZA FACKU ...a bolo tam nieco podobne opisane,to ako sa mne stalo,a presne tam evita opísala moje pocity,ze facka ziadna sa neda zmazať,je to nieco co v nas zacne bit na poplach ...ze nieco nie je v poriadku ..

velmi pekne anpisane...asi si ju pojdem aj kupit :D
ale odbocila som.-
ja som mu nikdy tu facku neodpustila ,a ani neodpustím,a nikdy som jeho omluvenie nezobrala,a on to vie,ja som to sice viac pred nim nerozpitvavala ,ale myslim si svoje o tom,a nehadam sa s nim o tom,ale neodpustila som mu,ale nie tu facku ale to,ze to dokazal taky chlap ako on urobit,co by nebol schopny nikomu ublizit,ani muche ,ani rodine,ani znamym,nikomu ani len slovne...a toto dokazal ..toto mu nikdy neodpustím,ze zenu ktoru miloval dokazal taketo nieco spraviť,ked ini ludia mu porobili ovela horsie veci ako ja(!!!) co nevycapil jednu bratom,ked ho seru,alebo mamke ..nie,ale mne ano ,mne to dokazal ..

kafe

vsadím sa 5 juro, že dievča nepochopí čo robí zle, s frajerom sa nerozíde (lebo veď to zvláštne puto, čo je medzi nimi jej bráni) a ešte zo 3-4 stranová diskusia tu bude veselo pokračovať :)

karamba

Ešte k tomu ospravedlneniu, alebo k tomu, že to nechce ďalej rozpytvávať a sa v tom vŕtať... To čo chceš stále o tom dookola rozprávať? Keď ty to zveličuješ/bereš akoby si od tej facky omdlela a on vrátane mnoho iných ľudí úplne inač? Ešte keď sa ospravedlnil, ty si mu vtedy odpustila (minimálne slovne), čo ďalej stále chceš? Urob za tým hrubú čiaru a zabudni, alebo ho nechaj.
A tiež ti tu pred pol rokom radili, že aspoň uvidíš, keď ti dá ešte jednu facku, že už máš odísť. Určite ťa nezabije ani nič podobné a ty sa len zbytočne trápiš.

karamba

Tu neide o to, že ľudia neváhajú vyfackat niekoho hneď keď je príležitosť. On ťa len ťapol, sama si vravela, že to bolo niečo ako keď sa sami naťahujete tak zo srandy, a to ma ďaleko od slova prefackať vo význame, ako ho tu používaš ty, nemyslíš?
Ženy tu preto vravia, že ťa mal radšej poriadne prefackať, aby si mala vôbec dôvod sa tu báť ako sa bojíš, o tom a o ňom toto rozprávať čo rozprávaš, ešte dupľom keď sa to odohralo za takých okolností, že si ho provokovala štýlom, akým si ho provokovala. Určite by tu nikto nevravel nejakej týranej žene, alebo ako tu bolo spomenuté, keby tu chlap vážne prefackal ženu za zle uvarený obed (prefackal možno aj viac krát, alebo jednu poriadne tresol, a ne ťapol), aby na to zabudla a bola s ním ďalej. Len prekrúcaš slová, alebo ty si ich zle vyložiš, čo ti tu každý píše. A napíše jeden, ktorého odpovede ti vyhovujú keďže v podstate ti len pritikáva (aj keď tiež sám napísal, že máš na to zabudnúť a určite ťa nechce zabiť) a hneď ho ideš "ospevovať" alebo ako to nazvať a rady ostatných odvrhneš (aj keď ich odpovede tiež dospeli k rovnakému záveru).
A žena sa nemá hneď fackať, ale ty si fackaná nebola, bolo to opakujem ťapnutie ako inokedy, podľa teba, len možno si to aj horšie ty vtedy zobrala, lebo ste boli OBAJA opitý a ešte to bolo aj v takej situácii.
A taktiež s tým že kam odišiel. To vážne sa ešte na tom chcete naťahovať? Keby neodišiel nikam, by si vravela že prečo neodišiel. Chlapec odíde inde, ty za ním dolezieš ale vadí ti, že nešiel vonku alebo pomaly kvôli tebe do iného mesta. Ty uvažuješ? Ty si za ním lozila, ho provokovala, ho ponižovala tými rečami, ubližovala mu (následkom čoho ale bola nakoniec tá "facka"), tak asi ty si sa vtedy chovala ako sprostá, ne? (bez urážky, ale už fakt neviem ako ti to napísať).
A s tým čo píšeš, že radšej by si zniesla nejaké urážky. Už vidím ako by ti nevadilo, keby ti nadával že si pi** a ku*** a že máš už držať pi** a neviem aké podobné reči.
Ospravedlnil sa ti, vravel že to nechcel tak, alebo nemyslel, a aj to máš u riti, lebo TY SI MYSLíš, že to nebolo úprimne a sa cíti ako king. Vážne preháňaš a robíš z komára somára...

napochybach

brunomars hovoris velmi zaujímav a celkom aj vtipne,:) som sa aspon usmiala,ked som to citala
inak ,toto podla mna,este spred pol roka tiež platilo take pravidlo,ze ..
" akcia -reakcia" ,ked ja na niekoho utocim slovom,nech utoci aj on na mna slovom
a presne,mohol vybehnut von,nevybehol..ostal,nevychadol,a preto ma udrel ..lebo sa neovladol..ale inak ani on nekrici,tiez ako ty :D
ze nevie kricať vraj ..mi chce nahovoriť .akurat minule mi to povedal,ale ja som mu na to povedala " ale facku vies dat bezvahania " ..
a ostal ticho ..

neviem,ci ho to skutocne mrzi a boli,o to ide brunomars,ako som to uz spomenula,nechce sa v tom vrtat ,ako vo všetkom,nechce to rozpitvavat ,
prečo by sa hned mala zena fackat ?za to,ze provokuje muža ?nechapem
moja mama provokuje otca pri kazdej hadke,ale strasne,to je NEINA provokacia a ostre slova,otec je nervak ,ale nikdy ju neudrel ..ide von,prec autom niekam,vychladnut ..a
toto
on v ziadnom pripade nie je chudák ..

ja mám pocit,ze to ani nelutuje,mysli si,ze urobil dobre a citi sa ako KING za to,ze mi jednu konecne struhol..podla mna urcite ..
i ked to popiera ..

brunomars

napochybach, neviem kde sa taky da najst, lebo ja sa pred slnkom skovavam :D chodim von vacsinou v noci, na miesta kde aj tak nikto nie je :D ci uz so psom, sam, alebo mozno aj s niekym inym :) :D
ale tak, ktovie, co by som urobil ja :D
paradoxne nemam ziadne skusenosti, nuz, mne sa fakt nechce ani kricat :) proste moje hlasivky na to nie su cvicene :D a krik je mi neprirodzeny ( a podla mna znie smiesne :D ) fakt.. ked som chcel kricat na psa, lebo isiel daleko, tak som sa musel zacat smiat :D haha...
kedze zijem sam, so psom (nema rad hluk) a nemusim hucat na nikoho, tak asi preto no...
ale obcas mam milion chuti :D ale to uz skor rozbijem nejaku vec (napr 1 jedinu vec co som umyselne rozbil je ovladac ddialkovy, no ale potom to upratovanie ulomkov, ach..)
neviem, nevidim vyznam v tom, aby som vynakladal energiu (silu) na protiutok..
i ked..
on tu facku myslel asi fakt len tak, ze "OK, uz staci, toto dalej neviem zniest, zavri klapacku, lebo tie reci bolia" napriklad :)
nemal by som tam strach ze by to urobil znovu, zabit ta asi nezabije :) a ked to urobi znovu, mozes sa zbalit potom :)
mozno je to 1 z tych prekazok, ktore zocelia vztah (nieco ak ozlomenina nohy, boli, jasne, odstavi na tyzdne, ale potom je kost silnejsia :) )

brunomars

karamba, a preco nemohol odist este do dalsej miestnosti?
alebo VON kam ona nedociahne?
tam ide o to, v tejto teorii, aby ON vychladol, a potom moze prist aj MAMUT a zostane chladny..
on nestihol vychladnut :)
sranda..
mne ide len o to, ze slovo by NIKDY, opakujem, NIKDY nemalo vyprovokvat fyzicno..
to je proste totalna anarchia :D
ved.. logicky.. ako sa nehmotna energia moze zhmotnit?
akcia-reakcia by mala platit tak, ze ak utok slovom, tak obrana slovom, ak utok fyzicky, obrana fyzicky.
neviem ci chapes :)
slovo vs facka.
nuz... toje mi ale divne no :D co dodat.
asi len to, ze
v neposlednom rade, nechapem ako moze niekto udriet zenu, uz len zprincipu, nervy nenervy, alkohol nealkohol... :)
i ked, na druhu stranu, ak to fakt lutuje, malo by sa mu odpustit :D
no ja mam skor v poslednom case tvrdenie, ze na odpustanie je tu BOH!! :D a ja mozem byt nasraty na koho len chcem ako len chcem :)
NUZ.. byt nasraty na partnerku nie je mozne (to je oxymoron :) )
ale to je jedno :D

napochybach

brunomars to by som cakala takuto reakciu od pokojneho vyrovnaneho chlapa,nie ziarlivca a nerváka,akym je ON
kde sa nachaDZA TAKY pokojny chlap ako ty ?:D:D:D
aspon vidno,ze aspon nejaky chlap ma kusok rozumu
ale vies co ?zniesla by som v takej situacii aj psychicky utok na moju osobu,nadavky vsetko by som v pohode zniesla,lebo som by som zasluzila,

najviac ma udivuje,ze najma zeny tu hovoria,že vlastne mal sa zachovat este horsie,ze ma mal vyfackat poriadnejšie ešte -...

udivuje ma neskutočne,že ludia nevahaju vyfackať sa hned,ak je prilezitost,zaujímavé..
a este z NEHo robit OBET a chudacika,ze ja som ta harpya,tak to je uz moc
ja som taka,ktora bola ponizena fackou,ja som ta ,ktorej bolo ublizene v podobe facky,ja som ta,ktorej doveru posliapali ..nie jeho ..on dobre vedel uz dlhsi cas,tusil,co sa so mnou deje,kedze nas vztah mal vazne trhliny predtým .-.on vsetko vedel

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som v šoku - udrel ma - Fórum - ZDRAVIE.sk