Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

karamba

brunomars ty čítaš čo ona píše? Sama uviedla, že jej priateľ potom šiel od nej preč, do inej miestnosti, zrejme sa napiť a preč od nej, no ona za ním doliezla a ďalej trepala svoje voloviny?
napochybach a to ze si precitlivela asi aj na to, že si prdne, je už tvoj problém a nájdi si radšej niekoho iného, podobného tebe. Povedz že nervák je preto, lebo ťa ťapol keď si mu básnila o iných chlapoch, špeciálne o jednom ktorého chceš, žiaľ on teba nie.
A je riadna blbosť, že sa teraz bojíš že ti dá z NENAZDAJKY po líci atď atď.. Tu riešiš blbosti, už si to uvedom. Zrejme to budeš riešiť už stále keď doteraz si sa z toho nespamatala, tak ma to význam? Ja myslím, že nie.

brunomars

namiesto fyzickeho, alebo co i len verbalenho utoku mal ist von na 1-5 minut, nadychat sa a vratit sa..
riesit kompulzivne hned, je dost destruktivne az fatalne, obcas..

Agnes998

Ten chlap sa fakt vobec nezachoval spravne. Mal ti dobre prijebat z oboch stran ale fest silno a potom ta nadobro poslat do prdele. Fakt neviem co ho pritahuje na takej posahanej hysterke.

hztrhgsdreg

Ukonči to s ním najrýchlejšie ako sa to dá!!! Viem, že ho máš možno rada a chceš ho ospravedlniť alebo zachrániť váš vzťah. Ale ver mi- nemá to cenu!!! Vravím z vlastnej skúsenosti. Ten chlap si ťa nezaslúži. A spraví to znovu, tým si bud istá.

neskusena

prepac, ale cim dalej tym sa zabavam.

ze ZNENAZDAJKY :D

tak ak to je problem, odid od neho, ked si tak obhajujes ze sa ho uz budes do konca zivota bat.

napochybach

hej,je pravda,ze som prehnane citliva,az choro precitlivela a hned sa ma všetko dotkne a hned ma to nastve,alebo naopak rozplače,som strasne hakliva a nedotklivá..:( bohuzial,odmalička
možno vazne neurobil nic zle,len sa " branil " ..
lilyanka ale je to uplne uplne podla mna bezne teraz,ze sa ho " bojím " ciastocne,ked mi znenazdajky dal po lici,nie ?co by som od neho NIKDY v zivote necakala od neho ,od neho NIE ,od kazdeho ineho chalana,asi ano,ale od neho ?ktory tvrdí,že ma miluje viac nez seba a ktory je ku mne neznejsi ako ku kvetu,?od neho veru nie ..

lilyiankaa

veď on nič také strašné nespravil .. ja si myslím, že si moc citlivá a dotklo by sa ťa všetko čo by v danej chvíli urobil ... keby ti vynadal, keby odišiel, kedy sa nasral, keby sa odul atď .... dal ti len slabú facku na prebratie, čo ja už ani za facku neberiem .... a nakoniec prídeme k tomu, že ty neriešiš tú facku, ale dôveru k nemu, že ju nemáš a že sa bojíš, že to znovu urobí... ale čo urobi???? veď nič neurobil,opakujem nič!!! tak si užívaj vzťah a nehľadaj zbytočne nejaké chyby, ktoré ani u vás nie sú, len ty ich tam asi chceš mať, lebo máš rada komplikácie

neskusena

haha tak toto ma od najradikalnejsieho sposobu pekne daleko.
si predstav ze by ti nedal facku, ale by ti vynadal.
by si tu vypisovala ze ako ti strasne vynadal, nevies co mas robit, preco radsej toto a radsej tamto neurobil?

napochybach

lilyanka ano,bolo to presne tak ako som napísala v poslednom prispevku ..

takto sa to zomlelo

hej,ved on mi potom aj povedal,ze jemu to ublizuje a ze o tom by som mala vraviet kamoske,nie frajerovi ..
ako som tuzila po inom chlapcovi ,tiež mi to takto povedal,ako ty ..
a asi fakt robím z komara somara,ja vsak uz tu facku davno neriesim,riesim to ,že uz necitim voci nemu taku extra doveru,ked je nahnevany strašne na mna,tak sa bojím,ze po mne vystartuje ..ale viem,ze keby to urobil,tak je koniec definitivny,

opity clovek proste neuvazuje nad tym,co hovorí,o svojich trapeniach,zacne rozpravat ,aj tomu,komu ich nechce povedať ,to dufam uznavate ..a ja som to prepiskla no ..
potom aj on jasne ..
ale neda sa mu upriet,ze je nervak aj tak ..cize sa cela situacia moze kedykolvek zopakovat ,ja totiz uz neviem,ci mu mam veriť,ze by mi nebol schopny raz ublizit ( viac ako obycajnkou fackou )