Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

GoFruit

Ano aj mna moj muz obvinuje zo vsetkeho. Je to hrozne zit v neustalom strachu kedy sa mu zas nieco znepaci. No mas moznost odist od neho tak to sprav.

GoFruit

No tak z toho co pises ho neprerobis ale vidim ze chces s nim ostat. Nemusim byt ani prorok na to ze to raz olutujes. Viem o com hovorim. Vies raz ked budete zit spolu a pridu aj deti zacnu ine problemy a ta velka prvopociatkova laskauz nebude ani z tvojej strany. Mozno bude daka laska ale budes jej citim prave vdaka jeho spravaniu stale menej az prides do stadia, ked budes lutovat ze si sa nerozisla ked si mala prilezitosti. Ale ked sa nenaucis z chyb druhych, naucis sa z vlastnych. To nervacke spravanie bude to co ta bude od neho vzdalovat a budes rada ked spolu ani nebudete travit cas.
A nie nie si pokojny clovek to si len myslis. Kazdy pritahujeme to co mame v sebe. Aj ja som si rokyyslela ze ved ja som taky kludny mierumilovny clovek ale potom sompochopila ze sa vo mne v najhlbsej hlbke skryva obrovska agresia kvoli minulosti...
Pravdepodobne vobec nepochopis co ti tu pisem asi ani ka by som pred par rokmi nechapala a myslela si ze prerobim chlapa. To je taka blbost. Vztah nema byt o prerabani. To je najvacsia chyba akej sa ludia dopustaju ze si myslia ze prerobia partnera. Partnera treba milovat takeho aky je a ked sa to neda treba ho vymenit za takého co ti sadne do najmensieho detailu.

lilyianka

no tak sa na neho vykašli, keď je vždy všetko tvoja vina, tak o čom to celý život s ním bude? teraz ťa to nebaví a pri deťoch to bude ešte horšie ... neviem či spolu bývate, to som nejak nepostrehla ...... sám ti povedal, že on nemá dôvod sa meniť, tak ti musí byť jasné, že to bude rovnaké, resp. horšie ..keďže sa predtým ešte snažil ovládať a teraz už nie

napochybach

azda uz len tolko poviem,že ked sa ho spytam,ked vychladne,preco na mna tak vyletel,tak mi vzdy odpovie,ze preto,že mal dovod,ze inak by nevybuchol,ze ja som ho tak dožrala :D pritom čím ?ničím ...v takych banalitach ..a co ked pridu v zivote horsie veci ?
vzdy mi povie,ze je to moja chyba ,ze som o nasrala ..to mam chodit po spickach pred nim ?

napochybach

Gofruit ja som vzdy bola pokojny clovek,chcem preto,aby aj ON bol normalny kludny,aby hned nevybuchol,a obhajuje sa tym,ze nie je az taky nervak,ze aj ja niekedy vzblknem rychlo,ale asi OVELA menej casto ako on a nehresim pri tom,hresi pri tom az posledneho po lroka..incident spred pol roka uz neriesim ..to je skoda riesiť ..

nepripustí si ,ze je taky strasny nervák ..chcem ho prerobit na normalneho,povedala som mu uz velakrt,ze mi to ublizuje,aky je ,ako mi niekedy povie a tak ,nebol zo zaciatku taky,ale teraz je ..
cim dalej,tym je to horsie,rokmi,ako sme spolu,asi si viac dovoluje,alebo co ..
on ani nemusi mt stresy v praci ,a je nervozny :D
v tom je to ...
ako vie byt aj kludny ..ale ...malokedy ..
snazil sa ovladat ..v prvom roku ,dvoch ..potom prestal ..
on sa nechce zmeniť ,nevidi dovod ..a nechape,ako mne strasne vadi,aky je nervák ...

lilyianka

nervák nervákom ostane, ty ho nezmeníš, jedine on sám by musel chcieť ... ale asi nechce, alebo si možno myslí, že až taký nervák nie je ... očividne s ním šťastná nie si, preto nechápem, prečo ste stále spolu ... nejdem už spomínať incident spred polroka, ale tvoja dôvera voči nemu u nie je stopercentná a ani nebude, takže si nájdi niekoho kludnejšieho

GoFruit

Ja zijem s nervakom. Neprerobis. Bud si zvyknes alebo odid. Je to tazke ale my uz mame dieta inac by som od neho odisla. Nielen kvoli tomu su tam aj ine veci.
Jedine co na mojho muza zabera je povedat mu ze ma zranilo co povedal a ze som pripravena rozviest sa. To ho skludni na kratucky cas. Je to vzdy horsie ak ma stresy v praci.
Takze moja rada je odid od neho ak to nechces znasat lebo raz budu aj deti trpiet a vtedy to olutujes ze si s nim ostala napriek vsetkemu. Laska mnie je vsetko. Nestaci. Respektive ani v tom vztahu nie je. Z jeho strany. Uvidis.

napochybach

ja som sa nikdy nelutovala,len som hrozne precitlivela a najma,co sa tyka vztahovej otazky ..

uznavam aj svoju chybu,ale aj jeho,ale tak nie je sa co divit,on je nervak prvotriedny,cholerik,ktory hned vybuchne,aj minule mi povedal,ked soferoval,že .." čo do boha robís s tym radiom ?" a nic som nerobila :D

ake je to zit s nervakom zeny ,ako ho skludnit ?

neskusena

sak okej ze si to nepovedala, povedala si ze sa ti paci a to staci.

ci nakoniec z toho vzide ze si mu vlastne nic nepovedal a ze ta zbil bezdovodne, ako sa tu zrazu obranujes, ked ti hovoria ludia pravdu?

Uz ubehlo celkom dost casu, este stale sa lutujes?

napochybach

ja som mu NEPOVEDALA s kym by som si to chcela " rozdať " ,také slovo ani nepadlo,ani vobec,ze by som ho cchela do postele,niekoho ineho...
ja som povedala len,ze sa mi paci moj spoluziak,ze si s nim dobre rozumiem ,a nepovedala som mu,ze s nim chcem skocit do postele,tak zase neprehanajte ..toto by som nikdy nepovedala,lebo to ani nie je pravda

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som v šoku - udrel ma - Fórum - ZDRAVIE.sk