Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

Opica

Suhlas s nirvanou.. Dost vyrazne si ho provokovala, navyse ked vies, ze je velmi ziarlivy.. cize si si to tak trochu zapricinila sama..

osobne nemam rada zeny, ktore si myslia, ze su "nedotknutelne" zo strany muzov len preto, ze su zeny a este ich aj umyselne provokuju..

na druhu stranu, po udalosti urcite mal prejavit stipku lutosti a najma snahu sa o tom porozpravat a vysvetlit, preco taka situacia nastala a najma dohodnut sa, co robit/nerobit, aby sa to uz neopakovalo..

ale tazko povedat, ci neprejavil lutost.. to je mozno len tvoj subjektivny pocit, lebo si v soku a nahnevana..

ja by som sa o tom este s nim porozpravala a nie hned sa rozchadzala.. nepride mi to ako "utok nasilnika"

Grand Husky

Dievča nešťastné... Odpovedala si si sama, je to nervák. Ako ti tu už píšu, môže časom nasledovať aj bitka. Čo by som spravil ja? Rozchod. Vzťah nie je o tom, že si budú partneri hovoriť upravenú pravdu a hrať sa, že je všetko v poriadku. Komu potom budeš hovoriť nepríjemné veci?

Kovepa

James Bond, prave sa robim so svieckou, ktora je urcite vacsia ako penis Pana D. A vtip je v tom, ze reholna sestra ma utesene sleduje..

samanthas

ako bolo pisane: udrel raz, udrie znovu. Dalej sa nevyjadrujem. Nepriamo som sa stretla s takymto problemom v rodine. A nedopadlo to dobre.

nirvana

Provokovala si, ok. Ale o to nejde, normálnemu chlapovi by to prišlo ľúto. On je nervak a toto sa bude opakovať. Udrel ťa raz, udrie ťa znovu, aj ked "provokovať" nebudeš, stačí že sa vytoči.

james bond

ako si to vysvetlit? chlast porobil uz vela zleho, jeho ta facka mrzi asi, ale uz sa stalo, je len na tebe ci ti nieco take stoji za rozchod ale tipnem si ze nie