Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

napochybach

agnes neurazaj,počkaj,este nepíš hned s horucou hlavou
ja som si myslela,že je tiež dokonalym,prave preto som sa donho sialene zamilovala,aj ked nie je ziadny fešák,ale myslela som,že je takyto,a naozaj je AJ takyto,ako som opísala,svojím sposobom dokonaly,ale na druhej strane JE AJ TAKY ako som opisala nizsie v diskusii,ma obrovske chyby,asi si necitala celu diskusiu,ma prilis vela chyb,uplne protipolnych k tymto kladom

Agnes998

Klames, ty ho nelubis. Lebo keby si ho lubila, nesnazis sa zbalit inych chlapov a este mu o tom dopodrobna nevypravas. Ty nevies co je laska, mozno jedine tak laska k sebe samej. Taky dokonaly chlap ako ho popisujes si fakt zasluzi nieco daleko lepsie ako si ty.

napochybach

leela mýliš sa -nechcem,aby ma niekto lutoval,ale ak ti hovori slovo niečo,ako láska,zalubena som donho,mam ho vo svojej podstate rada,ale to ty asi nepochopis..

pre ostatnych ..

a asi ani nikto tu nepochopi,ale je to moj prvy chlapec v zivote,prva laska,prve zalubenie sa,ktore trva prakticky uz roky rokuce, stelesnoval na zaciatku vsetky idealy ,ktore som chcela,aby mal moj partner
bol a aj je pozorny,mily,milujuci,verny,laskavy,sprava sa ku mne nezne a jemne s laskou,preukazuje mi stale lasku kazdy den,ci uz slovami alebo skutkami,je obetavy,robi vsetko,to co ja poviem,je gentlemansky,romanticky,a prenikavo inteligentny a mudry,je seriozny,vazny clovek,rozumny,sucitny,citlivy,nepije,nefajci,nema partie,je zodpovedny,vie sa postarať ...
a este mnoho dlasie,to len co mi napadlo momentálne ..

avsak ma aj negativa velmi velke,ako vidite..

winki

ALe ty si ho vyprovokovala, chápeš???? Ako to si fakt ženy myslia, že môžu všetko a chlap bude len čučať?

Poznám ženy, čo od nervov plieskajú chlapa jedna radosť, hádžu taniere a všetko v pohodičke.

Mal to riešiť inak, ale bohužiaľ človek je inpulzívny tvor a len veľmi málo ľudí dokáže zvládať vyhrotené situácie na jednotku.

napochybach

nufova dakujem za tolke komenty,hm,rozumiem ti...
ale musím ti povedat,že ked sme sa potom o par dni rozpravali o tej facke-ze som mu to vycitala,on mi povedal,ze som mu velmi ublizila tym,co som hovorila o tom inom chlapcovi,a som sa mu teda OSPRAVEDNILA,ze som si neuvedomila v stave opitosti,kde su hranice a dokonca dvakrat som mu povedala prepáč...viem,ze ked sme sa zhovarali vtedy ,po tom,ako sa to stalo,ho to mrzelo možno trosku,ale zase na druhej strasne ,ho poznam natolko,ze viem,ze je so svojím " vykonom " spokojný dodnes a vobec sa nehanbí za to,co sprvail,neviem,nechcem ho odsudzovať,ale poznam ho,jemu to neprislo zle,ta facka ,jemu to vobec nepripadalo zle,co urobil,proste povazoval to za správne v danej chvíli,nevedel si inak poradiť,preto tak konal a aj ked ma presviedcal potom,ze " ho mrzi jeho konanie,ze mal sa zachovať inak " ,tak neviem ci tomu mam verit,ale to uz neriesim,ja len proste chcem,aby sa uvedomil a uz nikdy nevztiahol ruku na ziadnu zenu,nielen na mna ...lenze zial,pri jeho povahe,je to asi nemožné ...lebo je vybusny a nervak,
vzdy bol nervak,je cholerik,hned vybuchne,potom je ticho a potom na to zabudne,rychlo vzplanie,rychlo zhasne,nehneva sa dlho a casto ..len obcas ma vykyvy ..ako pr soferovani stale hresi,na to som si uz zvykla a nervaci,odkedy ho poznam,ale to nie je len jediny pripad jeho nervoznej povahy,je stale nepokojny,nema v sebe pokoj,len stres skor,je vecne v pohybe,stresuje ma dosť ,ked nieco poviem,co sa mu niekedy nepaci,nema problem povedať " boha ,ci si uz sprosta ?" nemal by to povedat,proste vybuchne,parkrat aj s nadavkami,nie priamo sice na moju osobu,ale vybuchne,pouzije ich,ja taka nie som,nedokazala by som to ..
pritom mu nic takeho hrozneho ani nepoviem,je totalny nervak ...neziape,ale dokaze inak zatat do ziveho,napriklad tymto ..
alebo ,ked soferujem a on sa sustredi ,tka mi povie vyhraznym tonom " ticho !" ..a ja musím sklapnut ..lebo on napr hlada nieco,ked soferuje ..lebo sa vraj evie sustredit,ale da sa to povedať aj inak ..

facku uz neriesim,skor riesim to,aky je ,povahovo,preco je taky a tak ..
lebo takyto vzdy nebol,ako bol ervoznejsi,ale nie az takto,co si dovoluje posledneeho pol roka..a nema az taky dovod

klimta.

tarovnaka- to môže, ale nemusí byť pravda..
mám z teba pocit,že hovoríš z vlastnej nepeknej skúsenosti,..ja o tom prd viem,čiže nechcem mať zbytočné reči ale..už to raz napísala..všetci sme len ľudia.obaja boli pod miernym vplyvom alkoholu ..
v kritických situáciách padajú morálne zásady nás všetkých..čiže nemôžme niekoho odpísať na základe jedného činu..

tarovnaka

Ak mas rozum,nebudes sa hladiet ani na pravo,ani na lavo...chlap,ktory zenu udrie raz,to urobi znova!!! Ak nechces mat cely zivot hlavu smutku,vyser sa na neho hned teraz.Takí chlapi su vstupenkou do pekla na zemi!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som v šoku - udrel ma - Fórum - ZDRAVIE.sk