Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

lilyiankaa

priveľmi si zveličuješ veci ..nafukuješ ich tam, kde netreba a ako som už raz písala, robíš z komára somára ... ale načo? na nič ...lebo si asi komplikovaná a "nudný" život ťa nebaví, tak si ho takto "spestruješ"

napochybach

lilyanka asi máš pravdu no ..
nemám sa čoho bať vlastne ,ale ja som taká,že sa bojím,ked sa niekto hentak hrubo ku mne zachová,už si drzim nejaky odstup
viem,ze medzi partnermi sa udeje všelico niekedy,ale proste niektore veci by sa diať nemali..
ale chapem,ze je to aj moja chyba ...
uznávam,aj jemu som to priznala aj ospravdlnila,ze som nemala tak hovoriť,uz neviem,ako všetko riesiť..

lilyiankaa

ty sa ho bojíš, lebo sa ho báť chceš, lebo ti ti podľa mňa vyhovuje ... veď to fakt žiadna facka nebola a prečo to stále riešiš? veď život ide ďalej ... ja to hodnotím tak, že jeho reakcia bola priamoúmerná tomu, čo si mu ty hovorila ...

karamba

OK, tak to tu ber ako svoj denníček do ktorého budeš písať. Ešte raz veľa šťastia vo vzťahu plnom trápenia.

napochybach

karamba rozumiem,čo mi tym chceš povdať,neboj sa-ale ja sa trápim pre všetko,nie len pre tuto jednu blbosť

napochybach

karamba nemam pat rokov..a netaram...ťahá ma niečo k nemu,niečo zvláštne,čo neviem pomenovať,od prvej sekundy ako som ho zbadala,asi je to láska na prvý pohľad ..ktovie,neviem rozoznať,čo to je,kedže je to už v takom zničenom stave,v akom je..
nedokážeme sa nechať,ale nedokážeme asi ani byť pri sebe,aby sme si neubližovali,tak to vyzerá
je to veľmi žťažký a komplikovaný vzťah,na ktorý asi som nebola pripravená ..a neviem,ako sa z toho cyklu vymaniť
ani neviem,čo chcem od vás pocuť,asi len sa vyrozpravat zo svojho trápenia

karamba

Ale to je v jednom, sklamal ťa, lebo ti dal facku...
Keď niekto niekoho oklame, tiež ho tým sklame, ale keď sa ospravedlní a ten ospravedlnenie príjme a tým mu aj odpustí, tak to sa vzťahuje aj na klamstvo aj sklamanie nie?
Keď na to nevieš zabudnúť a tak ťa to obmedzuje, bojíš sa, tak ho nechaj a nebuď ako malá, že ťa k nemu niečo ťahá, nejaké puto a bludy. Nemáš 5 rokov. Logicky, keď ho nechceš nechať, potom tu zbytočne niečo riešiš, lebo my ti do hlavy nevtrepeme že to, nad čím si ty lámeš hlavu je blbosť, to znamená, že sa budeš stále ďalej trápiť. Veď to nemá význam, nechápeš stále?

napochybach

a s tým odpustením,si to zjavne nepochopila karamba ...
tapnutie ma odpustené,lebo ma to ani nezabolelo fyzicky,
ale nikdy mu ten umysel a akt neodpustím,ako som povedala,nie JEMU,sklamal ma na celej ciare,to mu nikdy neodpustím...a nie nejake tapnutie slabe ..

napochybach

je to celé príliš zložité na pochopenie

mňa niečo divné k nemu ťahá a púta,nedokážem sa ho len tak vzdať,neiviem,čo to je,ale som už z toho chorá,najradšej by som ho hned nechala,ale nedokážem to