Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farebné šošovky

Príspevok v téme: Farebné šošovky
Trubka

Chcela by som si zaobstarať farebné kontaktné šošovky. Svoju farbu očí mám takú bledšiu hnedo-zelenú, chcela by som zelené len tak na občasné nosenie. Ak má niekto skúsenosti s ich nosením, bola by som rada za akékoľvek užitočné informácie. Či je dobré ísť sa poradiť lekárovi, možné negatívne účinky, a.t.ď. ...

sumienka8888

Ahoj Trubka, farebné kontakné šošovky su fakt skvelá vecička dokáže to človeka celkom zmeniť ja mám svoje oči hnedné a vždy som túžila po modrých, tak som zašla do optiky a za poplatok 15€mi zmerali zrak a naučili ako si farebnú šošovku nasadiť, je to veľmi jednoduché, keď rozmýšľaš o šošovkách určite si to daj tiež vysvetliť inak si môžeš spôsobiť pošriabanie rohovky, efekt je super ja som to vyskúšala na jednej párty len som mala taký pocit že v takom šere som videla trošku horšie ale inak aj okoliu sa to páčilo, tak kľudne choď do toho:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farebné šošovky - Fórum - ZDRAVIE.sk