Bojím sa o sestru

Príspevok v téme: Bojím sa o sestru
bojkobojko

Moja sestra má už asi 4 mesiace zväčšené uzliny. Niekedy ju to bolí, nie vždy..Chodí po vyšetreniach ale nevedia čo to je. Zistili jej aj alergiu na psa a na roztoče. Psíka doma máme. Ale nemyslím si že by to bolo z toho. Alebo čo je to podľa Vas? Mam o nu strach, mám strach aby tam nebolo niečo, čo enchcem ani vysloviť.. O 2 týždne má isť na sono, ale ja dovtedy nevydržím. Chcem približne vedieť, čo to môže byť. :(

muc

....ale ak dostanes astmaticky zachvat (mimochodom, pri ktorom sa da aj zadusit), tak sa budes vyhovarat, ze ta alergologicka neliecila spravne...

kazdy kona vo vlastnom zaujme. nie lekar ma ohrozeny svoj zivot rizikom nadmernej reakcie organizmu na alergen.kazdy ma pravo predsa konat tak, ako uzna za vhodne- len majte na zreteli ti, ktori mate nejake zdravotne problemy, ze nie vas organizmus sa prisposobi vam, ale zial vy sa musite prisposobit svojim moznostiam a zdravotnym obmedzeniam...

evka123

Netreba dopredu robiť závery... Mne tiež povedali, že mám alergiu na psa a nesmiem ho mať... Chodila som na kontroly, doktorka stále keci ako sa stav zlepšuje a ja som mala doma dvoch psov, o ktorých nevedela... Keby vedela, tak by všetky problémy zvalila na ne...

bojkobojko

takze psika budeme musieť dať asi preč :( jasné, že mi je prednejšie sestrino zdravie. ale na psíka sme si tak zvykli. a hlavne ja. mám psych. problémy a psík mi veľmi pomáha. mám len jeho a svoju rodinu. desím sa predstavy že je sestra chorá a desím sa preddstavy že by sme ho museli dať preč. :-(((((((((((((

muc

alergia vyvolava zapal a zapal sa prejavuje o.i. aj so zdurenymi lymf. uzlinami. takze tu alergiu by som vobec nepodcenovala