Silvester a zvierence

olivienka

sorry, Prezývka, ale to, že tvoj pes nemá pud sebazáchovy neznamená, že sú na tom tak všetky... streľby sa bojí každé normálne zviera, keďže je to neprirodzený zvuk (aneb debilný ľudský vynález). je niečo iné, keď si na to zviera zvykne, ale fakt nehodlám každý deň hádzať pirátov, ani si kupovať pištoľ, aby si na to zvykali
mimochodom, mali sme aj poľovníckeho psa (tým myslím že aj chodil na poľovačky, nie poľovnícke plemeno vychované na gauči), so streľbou s pušky teda samozrejme problém nemala, ohňostroja sa pritom bála
ešte mám pár vecí na jazyku, ale nemám čas sa teraz rozpisovať... maybe later

Prezývka

Ludia vy ste tu inak dobra diagnoza vsetci, ze psovi sedativa, medovnicek :D a podobne :D

Ja som bol petardy normalne rachat vonku aj so psom, nahanali sme sa, santil v snehu.
Ohnostroj sa mu pacil, vobec sa nicoho nebal, nevystrajal.

Keby ste svojich psov cvicili ako psov a nie ako vytierace gaucov ci podlah tak by ste im nemuseli davat sedativka ani medovnicek.

Pes sa nema bat vystrelu vybuchu a ma pocuvat za kazdych okolnosti na slovo. Nie ze sa po jednom prdnuti zdekuje skryt :D to co je za ochranca? Nejake zdegenerovane plemena.

Deria

vstupne jak do kina, povolene by bolo priniest maskrty psom a 7decovka vina, (nie viac, aby sa tam neozrali a nerobili väcsi bordel ako tie petardy) a este by opusteni jedinci mali spolocnost a mozno aj dobru zabavu.:)

Deria

vilaamalka, neviem ale psychologovia na psov tvrdia, ze nemame v takej chvili este upozornovat svojou zmenou spravania na to, co sa deje, lebo ho tym utvrdzujeme, ze sa deje nieco zle, mimoriadne.
lost, postavime bunkre a budeme ich na silvestra prenajimat! vies aky by to bol kseft?:D

lost

kto hlada ten najde :P
i ked na druhu sranu, les by som povazoval (teda az do teraz) skor za bezpecny ako nebezpecny, uz len z principu, ze stromy by mali tlmit/lamat zvuky tych petard, hmm, ale to je uz sila, ked sa to donieslo aj do lesa..
skoda ze ti mayovia nevedia robit kalendar poriadnejsie :D
a to horsie, ze pes ma 4x ci kolko to, silnejsi sluch ako clovek..

Deria

ci sedalin, ci diazepam, vsetko jedno, ma to za ucinok oblbnut psa ale opakujem, strach mu to nevezme, iba ho uväzni do strachu a nemoze nic. najhorsie na tom je, ze pre majitela to vyzera v pohode.
mimo mesta to tiez nie je vzdy iste. vcera aj dnes sme boli v lese a pravdaze este aj tam boli zbytky po vybusninach! takisto tie zvierata v prirode....vobec sa nemaju kde skryt, lebo clovek je uz naozaj vsade, aj v prdeli.