Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechce byt so mnou na silvestra

Príspevok v téme: Nechce byt so mnou na silvestra
Smutnanasilv

S priatelom sme spolu uz velmi dlho, niekolko rokov ale este sme spolu netravili silvestra:-( ja vzdy chcem ale on chce byt doma s rodinou, co chapem ale nikdy ma nezavolal ani k nim domov:-( neviem ani ci ho to napadlo a nechcem sa mu vnucovat

Tento rok rovnako, myslela som ze budeme spolu ale nie, chce byt doma a mna nezavola:-( neviem ako mu to povedat ze som z toho smutna, ze ma to trapi a boli ze nechce byt so mnou:-(

On je skvely a ja mam stastie ze ho mam, je to lepsie ako by mal silvestra chciet travit vonku s kamosmi, lenze ja som teraz odsunuta na druhu kolaj. Aspon to tak citim:-( citim z jeho reakcii ze jemu na tom nezalezi ci budeme na silvestra spolu. Neviem, je to normalne ze som z toho smutna? Alebo skor vymyslam hluposti ze chcem byt s nim? :-(

odpovedam

ako casto sa vidate? Ja to zase nevidim na tragediu, proste asi maju taky zvyk. Vo vztahu nemusia dvaja vsetko robit spolu, treba mat cas aj na seba, ostatnych ludi a zaluby.

Vobec to nemusi znamenat, ze mu na tebe nezalezi len preto, ze jeden vecer stravi s rodicmi. Vazi si ich, vychovali ho, na tom nie je nic zle. Je to stale lepsie akoby sa siel bez teba opit na chatu.

Chapem, ze si smutna, aj ja by som bola. Ale proste mu to povedz, ked sa najblizsie vidite. Ze si prajes, aby ste aj vy sami mali niekedy spolocny silvester... kazdy ma ine potreby a ked sa nezhoduju, tak aj to je v poriadku, treba to len vykomunikovat...

vinea

Keby ste boli spolu krátko. No píšeš, že ste už asi roky spolu..
Pozri...Vianoce sú sviatkami rodiny, takže by chápala, že ich trávi s rodinou, veď aj ja. Ale silvester?? No neviem, koľko má rokov, ale tak silvester skôr ľudia trávia vonku, v skupenstvách skupinách, s priateľmi partiou, buď na chate zábavách či vonku len tak v uliciach a podobne.
Ak chceš byť na istom, mala si konať. Normálne milo ale priamo sa ho na rovinu spýtať, či bude silvester tráviť s Tebou alebo nie. A dohodnúť sa, či teda u Vás alebo u nich, alebo kdekoľvek inde. No ak by neprijal ani jednú možnosť, tak by som vedela, že mu fakt na mne nezáleží. No neviem, ale ak si jeho láska už roky, tak prečo sa k Tebe tak adekvátne aj nespráva?? Asi preto, že Ťa berie trošku inak, ako životnú osudovú lásku. Ak muž totiž skutočne miluje, tak by pre svoju lásku urobil všetko možné na svete a hlavne by chcel byť s ňou

ika211

Urcite nie je normalne, ak s tebou nechce byt a uprednostni rodinu. Na rovinu mu povedz, ze sa ti to nepaci.Mozno jeho rodicia maju nieco proti tebe, inac si to neviem vysvetlit. Ale podla mna to je uplne nepochopitelne.

mrskaa

asi by to chcelo sa spytat co ma za problem,ci vtom nieje nejake nabozenstvo, alebo ina kultura. on je co? arab ci mamickyn chvostik, ze musi byt s nov kazdy silvester a teba ma na haku a ani ta nezobere k nim? bola si ty uz vobec u nich dakedi?

Smutnanasilv

Praveze som povedala ze by som chcela byt s nim:-( ved aj videl ze som z toho smutna ale chce byt doma s rodinou. Mna nezavola a ja sa naozaj nechcem k nim vnucovat. Uz by to nebolo ono keby som mu povedala ci nemozem prist k nim.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechce byt so mnou na silvestra - Fórum - ZDRAVIE.sk