Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odumrety zub

vivit

Ahojte, mam scernety predny zub, pretoze je odumrety... Chcela by som to riesit, ale pocula som, ze ak si budem chciet dat korunku, tam mi najprv zbrusia zub a s tym zbrusenym zubom budem chodit asi dva tyzdne (co je pre mna neexistujuce, kedze je to predny zub) a az po tom mi daju korunku. Co je na tom pravdy? Tiez som pocula, ze staci ak si dam zub pretriet zivicou. Nemate s tymito vecami skusenosti? dakujem za odpoved

samarinadddd

odumrety teda mrtvy zub sa vybielit neda treba to zbrusit a dat porcelanovy mne to iste spravila zubarka mala som malilinku menej ako mak malicku ciernu bodku na zube tak reku idem k zubarke a ta akoze nova zubarka co este len prvy krat isla robit zuby mi na nestastie vyvrtala pol zuba po case sa zub zapalil takze kedze je to zub dvojka tak sa zapalil takze to otvorila zatvorila a takto to robila pol roka nakoniec zub ocernel tak pol zuba som mala bielu blombu ale aj tak to presvitalo takze teraz mi radi dalsia aby som si dala porcelanovy zub takze vybielit sa to neda je to zasednute mrtve a skarede

jefima

každý stomatológ má iné ceny,závisí to aj od materiálu.Od najlacnejšiej živice cez živicu špeciálnu až po porcelán.Pod 1000Sk to nepôjde a cez 3000Sk by to nemalo ísť.Záleží na cenách v stomat.amb.

fofala

ahoj ja mam ten isty problem, tiez mi odumrel zub.ale som rozhodnuta,ze si dam spravit novy.lebo nijak sa to neda vybielit.kolko stoji novy zub ason cca???

jefima

Odumretý zub sa vybieliť nedá.Ak ti to moc vadí jediná možnosť je urobiť sólo korunku.Dobrý stomatológ ti ju urobí na nerozoznanie od vlastných zubov a za 3 dni.

tereza1978

nedoporucovala by som bielit lebo vtedy sa oslabuje sklovina a zub sa zvykne zlomit ked nema vyzivu.takze lepsie ako radi alti

Alternativa

Netreba hned vytrhnut, ak je koren zdravy. Da sa to riesit "natiahnutim" umeleho, ale opili sa cast zubu. Netreba ani susedne spilit na mostik. Poradi Ti zubar.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odumrety zub - Fórum - ZDRAVIE.sk