Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odkiaľ pokiaľ?

Príspevok v téme: Odkiaľ pokiaľ?
nikinka

Ahojte
Chcela by som sa opýtať zadaných slečien a dám, po kade dovolia svojej polovičke kontaktovať sa s opačným pohlavým. Dnešná doba je sviňa a vo svete sociálnych sietí to nie je ľahké. A úprimne, koľko z nás chce byť označované za fúrie, čo nevedia čo od radosti. Isto ste zažili, alebo vaše známe či kamarátky, keď partner zachádzal až priďaleko. Tak ma napadá otázka, čo všetko tolerujete svojmu partnerovi ohľadne jeho virtuálnych kamarátok, nemáte problém, keď sa spolu začnú povedzme aj stretávať? Alebo kávičkovanie, povedzme s kolegyňami a kamoškami, koľko je príliš často? Budem rada, ak napíšete aj vlastné názory na veci, ktoré som nespomenula a jednoducho to tolerovať neviete. Ďakujem

anaya

Je veľmi ťažké určiť tú hranicu, lebo každý ju má niekde inde. Mne osobne by vadilo, keby si partner hľadal kontakty opačného pohlavia. Nehovorím, že nemá kamarátky, známe, či kolegyne, ale s nimi nechodí kávičkovať sólo, ale len v rámci partie.
Ja mám kamarátov, ale sú to len manželia/partneri mojich kamarátok a nikdy by ma nenapadlo ísť s nimi niekam sama posedieť, vždy je to v rámci partie. A určite nemám kamarátov, ktorí by boli nezadaní a ja(vydatá) by som sa s nimi "kamarátila". Jeden kamarát, ktorý je nezadaný, zoznámili sme sa, keď sme obaja boli nezadaní, párkrát sme sa stretli, ale odkedy som mu dala vedieť, že niekoho mám, tak odvtedy sa so mnou nepokúšal stretnúť osamote. Sme len v písomnom kontakte - sem - tam nejaký mail o vzájomných zážitkoch.
Osobne si myslím, že číre kamarátstvo medzi mužom a ženou nemôže existovať, vždy tam je na minimálne jednej strane nejaká myšlienka na niečo "viac", aj keď to možno nepriznáva.
A to, čo píše "Ovecka", že u neho prespávajú kamarátky a jeho priateľke to nemá, čo vadiť, tak to by som nezniesla a je to z jeho strany čistá provokácia.

Lulita

dadula - tak a je nechutne, ked nejaky chlap ako mne minule napisal, ze sa chce stretnut, kliknem na nho a zasnubeny a velkym milujem ta na svojom profile, no dalsia sklamana na zozname bude, nechutne toto, tak som ho poslala za snubeniou a ze som vydata, nech ma neobtazuje

Dadula56

Nemyslim si, ze by robilo vo vztahu dobrotu, keby som musela nieco tolerovat. Akonahle by som pouzivala slovo tolerovat, znamena to, ze on robi nieco, co mi vadi a ja to trpim. Moj partner s kamaratkami nekavickuje, mozno si s nejakou obcas pise (ale nie tak, ze by vyhladaval nove, iba s tymi, ktore osobne pozna a ma uz dlho), s kolegynami ma iba kolegialne vztahy. Teda sa nedeje nic, co by som musela riesit. Osobne suhlasim s napisanym od Lulity, treba si najst partnera, ktory je rodinny typ, ak hladam uz partnera na vazny vztah. Ja si myslim tolko, ze vztah, kde muz intenzivne vyhladava kontakt s inymi zenami nie je perspektivny. A taky vztah by som ukoncila.

Lulita

nikinka - najma nedaj na rady nevernych chlapov, to co pisu, trieskaju, aby mali akoze alibi, ver tomu, ze ked sa do teba chlap poriadne zamiluje, pre ine oci mat nebude,(nemyslim tym pozretie sa na ulici) ani potrebu sa stretavat, je ine mat dlhodobu kamaratku ako pises a ine vyhladanie novych socialnych kontaktov, to sa proste nerobi, kolko ma rokov?

Lulita

vedome som si nezacala s jednym chlapom, co mal prave taketo potreby, naco mi blbca :)

najlepsie je si najst rodinne zalozeneho chlapa, ale tak beriem, ze tu je vacsina mladych nezadanych ludi, popripade nastrocnych a ti este maju potrebu behat hore-dole, najma muzi - chlapci

Lulita

M 25 - vobec nie som ziarliva mrcha, nemam dovod, ziadnej z mojich vydatych kamaratiek nebeha manzel po veceroch s kamaratkami, ale sa venuje rodine, kazdy by mal mat partnera aky mu vyhovuje

nikinka

ide tu skôr asi o pokecové "kamky", s ktorými začne mať zrazu potrebu stretávať sa... ja nevidím nič zlé v tom, keď chce muž počuť názor opačného pohlavia, ale na to má dosť reálnych kamarátok a dokonca aj sestru, s ktorou má dobrý vzťah, takže mne to príde všetko ako zámienka a teda ako píše Lulita, rozhodli sme sa hľadať partnerov s rovnakým názor

sklamanaaa

-urevnik ostane -urevnikom...mne to znicilo vztah...kamky a ine sliepky na nete a v reale sa stali dolezitejsie ako jeho rodina...tak dnes si moze uzivat a letiet si za nimi...taki chlapi ostanu sami na stare kolena.-...a raz olutuju ze prisli o rodiny...ale mozno preziju svoj virtualny svet a sex ...a bude im to stacit...nemam dobru skusenost...a uz nikdy asi nebudem verit ziadnemu chlapovi ktory ma "len" kamky ako ich nazyva...nech sa maju dobre taki co si nevazia ...raz sa im to vrati...

M 25

Lulita, ty musíš byť teda iná žiarlivá mrcha vo vzťahu :D teba mať, tak sa asi odstrelím
ved čo je na tom, ísť na kávu s nejako kamarátkou??
isto vyvádzať , ked sa priatel kukne na nejakú babu :D

Lulita

Ovecka - ved nech si ma kazdy zivot aky chce :) pre mna za mna nech u teba prespava hocikto, mne je to tak fuk, ty si este dieta

dvaja by mali byt rovnakej povahy, vyznavat rovnake hodnoty, aby potom jeden vo vztahu nebol nestastny, to je tak vsetko

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odkiaľ pokiaľ? - Fórum - ZDRAVIE.sk