Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neprejavuje mi city pred kamaratmi

Príspevok v téme: Neprejavuje mi city pred kamaratmi
tralali

mam priatela...je to take zlozitejsie..on je taka zvlastna povaha...ked sme vonku a ma tam kamaratov, nechyti ma za ruku, ani nic podobne..skor posobi tak chladno...no akonahle sadneme do auta, alebo sme sami doma, tak ma objima, bozkava, je vazne zlaty..ked si vypije, tolko peknych veci mi dokaze povedat, rozhovori sa..no za normalnych okolnosti mi povie sem-tam nieco pekne..ja sa ho musim opytat, ci ma ma rad..lebo ak sa to neopytam, tak sa toho nedozijem co je tyzden dlhy...ja viem, ze nie je zly..citim to..no jasne ze mi to chyba:( som zena...a my sme uz raz take..ja len chcem vediet, ci je to normalne? mate baby aj vy takych? aspon niektore...alebo co mam robit? hanbi sa? alebo co s nim je? neviem sa v nom vyznat...a bojim sa, ci to robi naschval..alebo o co ide..

pan d.

Boji sa pocitu odhalenia pred svojimi kamaratmi, ze je citlivy:) Nic viac za tym nevid, ked dospeje, tak sa zmeni.

tralali

Ano uz som.mu to viac krat hovorila.... A jeho odpoved bola, ze mu mam dat cas...neviem ci sa predtym sklamal...nechcem sa v tom rypat,lebo nerad sa bavi o takych veciach....len mne je to tak luto:((( chybaju mi tie prejavy lasky..zase niesom typ co by chcel basne...ale ked je toho tak malo..a ja potom netusim ci ma vazne lubi.

Magy

tralali - priatel zrejme este stale da na to, ako vyzera pred priatelmi a ci by sa mu neposmievali. takto sa snazi vyzerat ako "chlap", nedavat najavo city znamena vyzerat silenejsie, muznejsie. kto stoji v partii o kamarata slabocha? pripadne rovno pod papucou.
staci ak sa zide zopar chlapov "z mokrej stvrte", ktori si navzajom dodavaju sebavedomie tym, ze pri pive zosmiesnuju zeny, vystatuju sa vymyslenymi somarinami a hraju pozy, a chlapec je strateny, v takej patrii alebo spolocnosti necakaj, ze sa bude k tebe spravat prirodzene.
je to len otazka casu, kedy on sam dospeje a dospeju aj ti jeho kamosi, kedy zistia ako svet naozaj funguje a ze objatie alebo pusa ci drzanie za ruky nie je prejav slabosstva. s tym zrejme vela nespravis.
kazdopadne, skusala si sa o to ms nim rozpravat? opisala si mu svoje pocity presne tak, ako to pises nam?

tralali

ja len dufam, ze to mysli vazne, ked mi to povie.......potom sa citim tak zvlastne..taka malo lubena. nechcem ho nechat preto:(

didi1023

Ahoj moj priatel mi tiez len malokedy povedal, ze ma lubi a vlastne som sa ho to musela stale pytat a tiez neviem ci som ja divna alebo co ze to proste potrebujem pocut ale uz sme sa rozisli takze to neriesim

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neprejavuje mi city pred kamaratmi - Fórum - ZDRAVIE.sk