Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Že by nevera?

Príspevok v téme: Že by nevera?
klarinka

Zacinam byt smutna. S priatelom sme spolu rok, a v poslednej dobe ked sme spolu tak som si vsimla ze mu pride tak raz za den sms, ktoru mi ani za nic nechce ukazat, a ked na nu odpisuje zakrije si displej, alebo ide dalej aby som nic nevidela. Ako on je velky srandista a moze si robit len srandicky, ze to akoze zo srandy zakriva, ale ktory chlap by mu pisal sms tak casto?:-(. Ta osoba mu nevola, kedze zvuk ma vzdy zapnuty. Ked som ho raz uz donutila ze akoze kto mu pisal, tak mi povedal, ze kamos a ze nieco potreboval.
V podstate si neviem ani predstavit, ze co by mal z tych sms, nakolko inak je vzdy ako anjel, stale sa ku mne tuli, objima ma, drzi sa ruku, urobi pre mna vsetko ako aj ja pre neho, planuje so mnou buducnost...A s tou osobou by sa ani nemal kedy stretnut, kedze je bud v praci, alebo so mnou, alebo si piseme spolu na nete. A proste, rozlucime sa, pride kazdy domov, a len sa prihlasim napr. na skype a hned mi pise. Proste nechce sa mi verit, ze naco by sa ku mne tolko tulil, vzdy sa ku mne tak pekne spraval, keby mal milenku s ktorou by ani nestihal byt. Najhorsie je, ze on ma na mobile ako aj ja zablokovane pozadie, ze aj keby som si to chcela akoze potajomky precita, nie je sanca sa mu do mobilu dostat :D. Inak nikdy ani na stretnutie nemeska, nikdy ziadne stretnutie nezrusil, a proste neviem si to ani predstavit..Co mam robit?:-(

ika211

Mimulus: ja si myslim, ze aj keby mal dobru kamaratku, tak o tom by mala jeho priatelka vediet.To, ze nejaku priatelku zatajuje, je dost zvlastne.Asi nikomu by sa vo vztahu nepacilo, keby mal jeho partner tajnych priatelov opacneho pohlavia a s nimi by riesil nejake tajne veci.Aj na 21 storocie je to dost neprijemne.

Magy

klarinka - vo vztahu musi byt rovnovaha a to sa tyka aj sukromia. ak mu nemozes vidiet do sprav ty, nemoze ani on. mozno ta len provokuje a mozno naozaj nieco riesi. rozhodne by som nerobil sceny. nestoji to za to a potom... kde je napisane, ze ty nemozes urobit jemu nieco podobne? dohodni sa s kolegynou alebo kamoskou, dojde ti od nej sprava, tak sa zatvaris tajomne a odides na nu odpovedat inde, kde ta nevidi. dam krk na to, ze bude penit od zvedavosti. ak sa bude dozadovat toho, kto ti pise, mas argument: nech najprv ukaze on a basta.
nieco take ze on moze a ty nie NEEXISTUJE. bud mate rovnake prava na sukromie, alebo ziadne.

mellisa

Tak tu ťažko radiť, môže mať niekoho a nemusí. To prečo robí také tajnosti, tak to by bolo dobré vedieť, lebo kebyže mu vola kamoš, tak nechápem prečo skrýva displej.

Lulita

treba prešmejdit pokec atd. :)) srandujem..

pre pokoj tvojej duse by ti tie spravy mohol ukazat, ak nic nekalé tam nie je, o nic nepride, nema co tajit

klarinka

spaceboy, ale my si sms necitame, ja som napisala, ze aj keby som to zo zvedavosti chcela urobit, tak obaja mame na mobiloch nastavene ze treba zadat kod, ked chces nieco robit na mobile (neviem,ale asi si o takom zrejme nepocul), a tie kody navzajom si nevieme, a samozrejme, ze keby jeho kod viem tak si to pozriem, ze kto mu pise a co, podla mna je normalne si preverovat. A za dalsie, mne ked pride sms a zacnem si ju pozerat, hned sa mi vrhne k mobilu a pozera ze od koho a co, a dokonca jednu dobu ked vedel este moj kod, ale uz som si ho zmenila, tak mi vzal mobil aj predo mnou a siel hned na zlozku spravy. Mne to nevadi, nemam co pred nim skryvat. No urobim, tak, ze najblizsie ked mu sms pride sa ho spytam, ze akoze kto mu zase pise, a ci predo mnou nieco taji, a ze mam pravo vediet ci flirtuje s inou. Ako to, ze ak aj ta baba je, tak sex s nou zatial urcite nemal, s tym som si ista, ale vsak casom by mohlo dojst aj k tomu.

nirvana

Flituje s inou. To sú take kecy, čo možno neznamenajú nič a možno veľa. Je to ako hra, vytvára to závislosť. Je to take zakázané ovocie. Mňa by to vytacalo, ked ma vzťah, nemal by baliť inú, ale doba je uz taká.

spaceboy

dve veci su mi zvlastne. ze sa snazite jeden druhemu citat smsky v telefone, poprve. mala by byt medzi vami vacsia dovera. akoby si vopred predpokladala, ze ti bude neverny, a preto mu kontrolujes postu. tiez ale, keby sa ma priatelka pytala, komu pisem sms (nepytala by sa ma, co pisem...lebo existuje vzajomna dovera) nemal by som jej problem to povedat, a preto mi je zvlastne, ze tvoj priatel to taji sposobom ako si opisala, a to je pre mna to druhe, co je zvlastne.
Zatial mas pocit podla jeho spravania a casoveho harmonogramu, ze neverny ti nie je, ak by si s niekym zacal, prides na to. Mala by si mu doverovat, mozes mu vsak naznacit, ze ak si s niekym zacne, bude to koniec vasho vztahu. Ak mal nieco v plane, mozno si to rozmysli.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Že by nevera? - Fórum - ZDRAVIE.sk