Ekzém pri pošve?

Príspevok v téme: Ekzém pri pošve?
macik

je to velmi hakliva tema,ale potrebujem radu
moj partner ma ekzem v okoli ust,myslim,ze atopicky,tak sa vola,ma ho aj na perach a ma ho vo velmi zlom stadiu,nejako sme to nedomysleli asi,ale ked sme sa milovali tak ma zacal bozkavat aj "tam dole " ,odvtedy ma to svrbi az pali...mohol mi zaniesť nejaku koznu chorobu (ekzem) na take miesto ?na sliznicu v okoli posvy ?je to možné ?

dakujem za vsetky vase dobre mienen rady

macik

dvojcent ...ak si to nepostrehol / la je moj priatel ..pisala som to vysssie ..

ale naozaj je zaujimave,ze odkedy sa s nim fyzicky stykam,tak mam problemy s kozou,nechapem tomu

macik

hm,ale tak potom preco to mam ?preco ma svrbi vzdy vsetko,coho sa dotkne perami ?:( to je nejake chore nie ?ja sanelutujem,ja len uvazujem ..napriklad nebozkava ma na nohy,nohy ma nesvrbia,ale vsetko ostatne ma svrbi,napriklad tvar ,na ktoru ma bozkava,je to cele toto divné ..
jeho rodina nema ekzem ...

bFmc

nechapem co tu riesis vobec? cakas ze ti niekto napise "ano mas ten ekzem ". alebo nerozumiem. jeho rodina a ludia co su s nim casto v kontakte maju ekzem od hlavy po paty? keby to bola prenosna infekcna choroba tak by vsetci naokolo mali ekzemy a ty tiez po celom tele uz davno. ked mas problem chod k lekarovi. a lekari ti neklamu, autoimunne choroby su neprenosne, keby hej chodi kazdy po svete s ekzemami, astmou, viltigom atd. prestan sa lutovat a zvelicovat, prehanat. podla mna si presne jeden z tych ludi co im ani nic nieje len si vsugeruju priznaky nejakeho exemu a uz si myslia ze umru

macik

hm,praveze ja ani nemam nejaku extra imunitu,lebo -som prakticky stale chora,stale ma boli hrdlo atd,nechapem tomu tiež,
ale prekvapuje ma,ze lekari,eln nam povedia verziu,co to je podla nich,ale nepovedia nam,preco,a ako je mozne,ze ja som to dovtedy nemala,pokyms om ho nespoznala a zrazu aj mna svrbi tvar,najma ktorej sa mi dotyka perami,preco ?

vitiligo nema urcite ,to inak vyzera,co som pozerala fotky na nete ..

ebi77

sú americké štúdie na Vitiligo (to je tiež autoimunitné ochorenie), že tiež to vyvoláva nejaká baktéria v tele, ale zatiaľ sú to len štúdie.

A v podstate homeopatia je založená práve na tomto, rieší príčinu, snaží sa zvyšovať imunitu a ničiť baktérie v tele, a takto vylieči ochorenia.

Narozdiel od obyčajných lekárov, čo liečia teda utlmujú len symptómy.

RNG má dosť dobré liečebné metódy. Ale to by ste museli dodržiavať obaja,inak sa stále nakazíte od seba.

ebi77

môj názor: čokoľvek má tvoj priateľ v tele, ty sa od neho neustále nakazuješ od neho! možno aj ten exém mu spôsobuje nejaká baktéria v tele. ale to obyčajný lekári neriešia, obyčajný lekári neriešia príčinu ochorenia. Ty máš silnú imunitu zrejme, preto sa ti to zahojí alebo zlepší

macik

praveze !!! kedze on ho ma ustach ,zacali sa aj mne po asi pol roku problemy s ustami tam ..kde ich ma aj on,aj mne sa zacala supit pokozka v okoli ust a tak,a bola som ja u perfektneho kozneho,vysvetlila som mu,co ma moj priatel a tak,a on ma odbil s tym,ze som smiesna,ak si myslim,ze to mi on zaniesol,ze to je len zhoda nahod,ze som to dostala vtedy,ked mam priatela,co ma ekzem ,ze mozno ze mi to len spustil,ale ze to som to mala v tele uz predtym ..a tiez mi diagnostikoval zaciatocne stadium ekzemu,atopickeho -a nikdy som to predtym nemala ...
lenze nastastie ja sa pcotivo liecim,musim poklopat a mne pomahaju tie masticky,ktore mi dal kozny ...a nevidno mi nic,sice ma to pali aj svrbi,ale nič viac ...

a preto neviem,ci mi to mohol partner zaniest,alebo nie ..

zda sa mi toto cele divne,lebo pokym som nemala priatela,ktory mal ekzen,mne nebolo nic s kozou ...a zrazu bum,ale kozny ma bezpecil,ze to nemozem mat od neho,tak ja tomu celemu nerozumiem ..

preto sa teraz bojím,ze co sa to deje,so mnou tam dole ,ked ma kozny presviedcal,ze to nemozem dostat od neho,tak tomu verim a dovolila som priatelovi,aby ma TAM pobozkal,inak by som mu to nedovolila,ale teraz som z toho v miernom soku ...

xfhcx

keby jeho ekzem bol prenosny davno by si ho uz mala niekde na tele alebo na ustach. to co mas je zrejme mykoza. vobec sa casto neumyvaj a nepouzivaj ziadne umyvacie emulzie ani tie zenske. iba canesten. alebo skus macromiror ci ako sa to vola