Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť brucha

Príspevok v téme: Bolesť brucha
tina2389

Ahojte mám 14 rokov a už 2 týždne ma vkuse bolí brucho okolo pupku..niekedy mi je aj na zvracanie ale nič,potom ešte ked niečo zjem tak mi príde zle a už nič iné do seba nedostanem a takto to pretrváva už 2 týždne a schudla som viac ako 5 kil.Bola som aj u doktora ten mi odobral vzorku stolice a čakám na výsledky.Prosím ak mate niake skusenosti poradte mi dakujem pekne.

orchidejka

pane boze, ved ale ked mas mrle tak z toho ta brucho nemoze boliet. iba ak ta svrbi pri konecniku a v stolici mozes vidiet take male biele cervy. tu je dolezita hygiena, hlavne sa neskrabat a ten vermox by ti mal pomoct. len nezabudni ze ho mas uzivat znova po 3 tyzdnoch.

s travenim nemas problem, alebo podrazdenie zaludka alebo co ja viem co? zapal slepeho creva by bolel asi nizsie, v podbrusku vpravo...ved to mas co za lekara? aspon ti postlacal brucho a pozrel kde ta to boli?

mata2398

Bola som unho a povedal že mam tu mrlu detsku ale strasne to boli aj mi predpisal ten vermox či niečo take ale ani to poriadne nezabera.

konzerva

Aha tak potom neviem, skús počkať na tie výsledky, určite ti nasadia nejaké lieky. Ale skús aj tento čaj, bylinky sú veľmi účinné, je dobrý, 100% ti pomôže. Zatiaľ si skús dať studený/teplý obklad na brucho, ktorý bude lepší. :)

konzerva

Dostať to kúpiť v Jednote, jednoducho v potravinách. Len v Lidl alebo Tesco asi nie. Ale sú naň rôzne imitácie, len si pozri či to má fenikel, aníz a aspoň podobné účinky.

konzerva

Ahoj.

Kúp si bylinný uvoľňujúci čaj detský od popradského čaju. Je veľmi účinný.

www.popradskycaj.sk

Ak to bude zmazané, jednoducho si daj do Googlu popradský čaj alebo www.popradskycaj.sk a jednoducho ťa to tam prehodí. Daj si liečivé čaje, a tam máš uvoľňujúci detský a sú tam o ňom informácie.
A nebude to menštruácia? Máš na to vek.

Skoré uzdravenie prajem! :*)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť brucha - Fórum - ZDRAVIE.sk