Mama mi ničí život

Príspevok v téme: Mama mi ničí život
tečúminervy

mám 48 rokov a stále riešim problém s mojou mamou. ona ma podľa toho, ko sa správa hlboko nenávidí-aj ked si viem predstaviť, že mi n iekto napíše, že si to namýšľam, ale nenamýšľam. naopak, dlho trvalo, kým som veci pomenovala pravým menom. je to ohovaračska osoba, ktorá chodí po rodine a roznasa zlo ale tak geniálne, že na to človek ani tak skoro nepríde. problém však je, že rozbíja vztahy a roky hucka moje deti proti mne, čo sa jej práve aj podarilo. tí, ktorí su v obraze mi radili, aby som s nou prerusila kontakty a nekomunikovala.. a ona si nachadza cestu ku mne práve cez moje deti. práve odisla moja dcéra, ktorá mi tvrdila veci, ktoré sa nikdy nestali alebo stali celkom inak.. prosto výsledok babkinej intervencie.. poradte, ak ste niečo podobné zazili. len na ilustráciu-zvádzala každeho napadnika, ktorého som mala vrátane mojho ex...

lucinka13

som sice mladsia, ale raz mi jedna pani povedala, ze s rodinou sa neda vychadzat len preto,ze mate rovnaku krv, priatelov si vyberate podla toho ako si sadnete, spolocnych tem a zaujmov alebo nejakej chemii, ale s rodinou nespravite nic,
ale ak ste vyskusali uz vsetko, nenechajte si rozbit vlastnu rodinu, na to nema pravo nikto
preruste na cas kontakty mozno jej to casom dojde, aj ked trosku o tom pochybujem,
sama tomu nerozumiem ako moze take nieco matka svojej dcere robit

tečúminervy

dakujem za vase reakcie... už len ked som si to precitala, co som napisala, je mi zle a to je len miliontina toho, co sa deje.. stále bojujem s tým, že ved je to moja mama, musim jej odpustit.. ohovarala ma aj pred mojou-dnes uz byvalou svokrou a verte mi, ze nemala preco.

nirvana

Kriste, jak moja svokra...tfuj tfuj tfuj od tých čo najďalej. Deti na to asi musia prist sami, aká je falošná...

ika211

Nie len ty si dospela, ale aj tvoje deti uz su, prerus s nou kontakt, na jej telefonaty nereaguj, ani na jej zle reci, detom povedz, aka je pravda a nech si same vytvoria mienku, ak si ju vytvoria zlu, netlac na pilu, vsetko sa raz vysvetli a aj zlo, aj dobro sa vratia.Nekontaktuj sa so ziadnym negativnym zlym clovekom.Myslim, ze si to mala spravit uz veeelmi davno.