Prehnaná hanblivosť

Príspevok v téme: Prehnaná hanblivosť
mnamka257

Neviem, ako mám začať, ale mám problém, ktorý ma najmä v poslednej dobe veľmi trápi. Mám 17 a nikdy som s nikým nechodila. Viem, že polovica z vás napíše, že mám ešte čas, ale ja proste cítim smútok a prázdnotu a trápi ma najmä to, že chyba je zrejme vo mne, teraz si nemyslite, že som namyslená (s mojím sebavedomím je to práve naopak), ale na ulici sa za mnou otočí každý druhý chlap, veľa z nich sa ma pokúsi zbaliť, každý mi hovorí aká som krásna, dokonca robím aj modelku, teda nie nejakú top, pretože na to nemám veľa času, ale to je teraz jedno. Možno si poviete, že krása nie je všetko, ja viem, ale nie som hlúpa krava, alebo štetka, ktorú chce každý len do postele. Mám tie najlepšie výsledky v škole, dobré vystupovanie a zázemie... Mojím problémom je to, že mám akýsi blok a hanbím sa, neviem ako začať a neviem, čo s robiť. Prosím, poraďte mi, čo s tým. Budem vám vďačná za každú normálnu odpoveď.

Magy

mnamka257 - nepises nic o svojom rodinnom zazemi, pomeroch atd.
preto mozem usudzovat len z napisaneho.
robit modelku nie je zle, ale ostavas cisto v zenskom kolektive, co tvoju hanblivost, ci skor blok voci muzom moze len prehlbovat.
skus sa poobzerat v okoli po inej aktivite, kde je podstatne viac muzov, ci uz tanecny klub, subor, pripadne si vyjdite s kamoskami na diskoteku...
rozhodne to chce len trochu viac prilezitosti na interakciu s chlapcami. casu mas dost aj na vyberanie, ason si nacvicis komunikaciu a bezne fungovanie pri inej, ako zenskej spolocnosti.