Sviatky - darčeky - prekvapko

Príspevok v téme: Sviatky - darčeky - prekvapko
blecha

Dokáže Váš priateľ, resp. dokážete vy chlapi vymyslieť svojej priateľke prekvapko, alebo s tým máte vždy problém?
Napadne Vám to vôbec niekedy prekvapiť svoju lásku, alebo ani nie?

Totiž - boli Vianoce, dostala som to, čo som chcela ale nič navyše. Mali sme potom výročie, kúpili sme si niečo spoločne, ale zase som nedostala som nič viac. Teraz som mala meniny a nedostala som nič, len všetko najlepšie k meninám zlato.

Na Vianoce dostal odo mňa aj prekvapko. Na výročie som myslela, že niečo vymyslí on. A na meniny som ja pripravila večeru a víno.

Od 29. 12. sme ešte ani ten po*ebaný sex nemali!

Je to v pohode? Ja už mám dosť nervy.

M 25

tak mu to povedz, že máš rada prekvapenia!! nepomôže ti, ked to napíšeš sem .. či máme my priatela prehovoriť?!

a nemá náhodou druhú?? ked sa takto "vyhýbate" sexu ..

blecha

no, vždy mu to hovorím, že mám rada prekvapenia a sex :D
ale nič s tým nerobí.

mmm no a to je celé čo sa stane. Možno na druhý deň niečo už vymyslí, ale potom zase dlho dlho nič, kým mu to zas nepripomeniem.

ja som teraz hlavne chcela zistiť, aký je pomer, ľudí, čo vedia prekvapiť a čo nie.

alibi

blecha no povedz mu to otvorene, ze co ti vadi. ina cesta nie je. ale je tazke ak nie nemozne ludi zmenit... asi si na to budes musiet zvyknut. napriklad mojej sestre nosi manzel darceky skoro kazdy den, dost to ovplyvnuje ich rozpocet a jej to vadi lenze on nevie prestat.

blecha

M 25- nie som materialistka, mám rada prekvapenia a maličkosti. :)
- a prečo nebol sex? ja neviem. na silvestra zaspal, na nový rok tiež a včera už bolo veľa hodín a ja skoro ráno vstávam do roboty. Jemu nejak nenapadlo to roztočiť skôť ako odbije 12ta hodina.

alibi - áno, to mi tvrdí, že nevie vymýšľať prekvapenia, ale čo je na tom ťažké kúpiť mi nové nohavičky az 1,50 €, alebo mi pripraviť večeru?

alebo prísť domov a rovno sa na mňa vrhnúť po večeri, keď už tá večera musí byť? :OOO

alibi

vies co.. ja napriklad moc prekvapenia vymyslat neviem... vzdy priatelovi kupim nejake pekne darceky snazim sa ozaj. ale zas on si vyslovene planuje pre mna prekvapenia. vyziva sa v tom aj ked ja prekvapenia nemam velmi rada lebo ma to trochu stresuje. kazdy sme iny a akceptujeme sa.