Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatelka a kamaratky

Príspevok v téme: Priatelka a kamaratky
romanius

tak k veci, priatelku lubim, myslel som si ze konecne nejaka normalna kočka sa usla aj mne, ale nejak mi vadi jej chovanie pri kamaratkach, suhlasil som ze budem s jej partiou na silvestra, kedze ja si nejak nepotrpim oslavovat s kamosmi zrovna tento den, ale z tych 10 ludi mi sadol mozno jeden, uznavam ze som obcas frflos ale viem kedy to mam obmedzit a nechcel som sa tvarit jak skysnute vajce na silvestra, tak som sa opil aby som to prezil, ale nie je to iba tento jeden den, frajerka sa proste chova inak pri kamoskach, predvadza sa, nemam ich rad no, su to pipinkovske tipy, viem ze v konecnom dosledku da prednost im, kedze to tak je, myslite ze je to dovod na rozchod ?

BUKO

Skus priateľke vysvetliť že sa cítiš zle ked si v spoločnosti jej kamarátok. A to že sa chova ako puberťáčka ty asi nezmeníš....

ebi77777

to predvádzanie sa mi príde ako také nezrelé správanie, typické pre určitý vek. Možno ty si emociálne a aj rozumovo viacej vyzretý ako ona, a preto ti vadia určité veci. Koľko máte rokov?

blecha

1. nemám rada pipinovské tipy :D
2. mala som podobné situácie dakedy s priateľom, až na to, že on sa nekamarátil s takými. Zo začiatku sme chodili vonka len s jeho kamošmi, ja som potom začala frflať, že furt len s nimi chodíme, tak sme začali len s mojimi. A teraz je to tak, že to striedame, dohodneme sa, že na koho máme skôr chuť a potom s tými ideme. Keď nám je niečo veľmi proti srsti, tak tam nejdeme spolu - teda žiaden z nás alebo ide iba jeden z nás. Ide o dohodu.

A keď sa predvádza, tak jej povedz, že ti to vadí.
Ale keď upredňostňuje kamošky pred tebou, tak to nie je celkom OK. Vždy je dobré dohodnúť sa na niečom spoločnom a nie aby jeden trpel stále.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatelka a kamaratky - Fórum - ZDRAVIE.sk