Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Arteterapia

DannyGirl

Ahoj, neviem, ci ti uz niekto poradil, nechce sa mi to cele citat, ale ak nahodou nie, tak skus vyhladat OZ Terra Therapeutica. Je to obcianske zdruzenie v BA, vedu arteterapeuticke skupinky na pomoc pri roznych problemoch. Neviem ale, ci prave funguju, lebo sa mi zda, ze rekonstruovali budovu, tak bude najlepsie, ak sa informujes priamo na ich cisle :)

Rost

veru presne tak ja sice hrat neviem nic ale ak uz mam tu moznost byt pri gitare tak vacsinou iba pocuvam co ako znie a skladam to do seba a tato cinnost je skvela na odreagovanie od negativnych myslienok.

tbl555

Rost, :) ja hrám na gitare, no ehm, vlastne nie je to ešte taká hra, som samouk, ale je to super - nemyslíš na iné veci, trénuješ trpezlivosť, skladáš si tóny, hudba je veľmi zaujímavá..

Rost

tbl - dakujem :-),ja by som chcel hrat na gitare , na klaviri , mozno bubny co som skusal by ma to bavilo.

Bruno - my sme sa asi nepochopili ale to je vedlajsie nechajme lieky tak , ja to zhrniem tak ze pokial mam a viem o niecom co mi pomaha a zlepsuje mi stav tak to budem robit predom a ak by nic nefugovalo, tak az potom budem mozno rozmyslat nad liekmi.Nechcem tu uz ale riesit lieky , rad by som zohnal arteterapeuta / -tku.

Bruno333

Neviem, ja osobne nechapem nieco uzivat kvoli placebu...tak potom asi naozaj nemas depresiu...
Zavislost na antidepresivach ??? To je vlastne nemozne, maximalne mozes mat prechodny syndrom z vysadenia, ale aspon ja to riesim dlhodobo, a mozno na cely zivot. Problem je ze tazko sa zije bez liekov, to je cely problem a s nimi Ti to jedine vyrovna hormony, ktore zodpovedaju nalade ( takze hlavne 3 zname:serotonin, dopamin a noradrenalin).
Nechapem preco ludia zeru lieky na vsetko, ale ked sa jedna o depresiu co je zavazne ochorenie tak su apriori proti...
Este poznamka pre sirsiu verejnost, nemylme si prosim Vas stale antidepresiva s "oblbovakmi" ako su sedativa, analgetika a hypnotika...

tbl555

Rost, na aky hud.nastroj hras? Alebo by si chcel?
Malovanie je subjektivna cinnost, aby si dal pocity a myslienky na papier, aby si ich vyjadril. Nemusis sa ponahlat, malujes s premyslenim,co chces alebo malujes rychlo,v zavislosti od nalady. Nemusi to byt realisticky obraz. Uvolnujucejsia je abstrakcia. Hraj sa! Namaluj,co chces! Bude to len pre teba, moze ti ti pomoct...popust uzdu fantazii, skus..tak nenasilne,bez nejakeho konkretneho ciela.

Rost

No v porovnani s liekmi je jeden sypany caj lacny a urcite mi nemoze uskodit aj keby mi vobec nepomoze a okrem toho ze si musim davat pozor aby som nebol nadmerne dlho na slnku co teraz ani nehrozi v zime.Zato antidepresiva maju X neziaducich ucinkov ktore sa mozu prajvit a ich celkovy efekt je otazny,a dost v ich ucinku podla mna hra aj placebo a to radsej budem mat placebo z caju ked uz si mam nieco vsugerovat ze mi pomaha.A okrem toho ja potrebujem byt v dobrom psychickom rozpolozeni v mojom odbore, nemozem si dovolit zavislost a vedlajsie efekty od antidepresiv co nefunguju.A podla mna biznis su skor tie lieky kedze v podstate nic neliecia a aj tak ich predpisuju a predavaju , jednoducho akonahle sa aspon ciastocne dalo nieco pouzit hned z toho zacali ryzovat a pritom je to nedorobene a nedostudovane.A nie je asi pre nich lepsi biznis ako masy celozivotnych zavislych uzivatelov liekov.

Ale tak na druhej strane samozrejme uznavam ze v tazkych pripadoch to pomaha a je lepsie tie lieky brat ale to nie je moj pripad.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Arteterapia - Fórum - ZDRAVIE.sk