Smutok / depresia

Príspevok v téme: Smutok / depresia
xxxyyy

Zdravim vas, mam psychicke problemy a dnes to na mna velmi dolahlo. kamarat, na ktoreho som sa do teraz mohla kedykolvek a s cimkolvek obratit si ma vymazal z priatelov. chapem ho, ale velmi ma to boli. teraz nemam uz vobec nikoho s kym by som si mohla popisat naozaj o vsetkom. nie len tak ze ako sa mas a podobne povrchne rozhovory. neviem sa s tym zmierit a strasne ma to ubija. som sama so sebou, s mojimi myslienkami a moju mysel prenasleduju zle myslienky. uz sa z toho asi zblaznim, poradte ako z toho vycuvat kym sa este da a som pri zmysloch? dakujem za akukolvek odpoved.

xxxyyy

na jeho sestru nemam kontakt, a aj keby neviem ci by mi nieco povedala, lebo ma neznasa kedze ma vymazala z jeho priatelov pretoze vidi na nom ako sa trapi. ja mam 24. vcera mi pisal ze je na internej jiske. este pisal ze tam robi aj jeho sestra takze na psychiatriu urcite nepojde, tak mi pisal.

outu

aj na psychiatrii je jiska. ak sa pokusil zabit, tak inde by ho nedali si myslim, len na psychiatriu. ak mas kontakt na tu jeho sestru, tak jej napis, opytaj sa na neho, ako sa ma. a ty mas kolko rokov?

xxxyyy

nie je na psychiatrii ale na jiske. a ked mi mohol vcera napisat par sms v den ked sa to stalo, tak nevidim dovod na to, ze dnes nemoze.

pan d.

Ak je na psychiatrii, tak je to to iste akoby bol na izolacke. Tam je isto v bezpeci:) hoci medzi blaznami alebo polosialencami.

xxxyyy

len mna vymazal. teda jeho sestra ked si citala jeho spravy. neviem sice ako sa k nim dostala ale co uz. ze vidi na nom ako sa trapi tak preto ma vymazala. ale predtym to chcel spravit on sam, takze to je v podstate jedno. vcera skoncil v nemocnici, odtial mi pisal ze co sa udialo a napisal ze dnes sa mi ozve ale vobec neodpoveda na sms. velmi sa o neho bojim.