Psoriaza na rukach - vase postrehy

petr strelka

Ahoj, samozřejmě chápu. Lupenky (psoriazy) se jde zbavit úplně a natrvalo, jen je na to potřeba jít úplně jiným způsobem, než to dělá většina lidí. Vysvětlím. :)

Problém, který máš, není tak úplně kožní problém. Jedná se o problém uvnitř tvého těla, konkrétně o znečištění tvého těla uvnitř. Kůže není jen krycí orgán, ale také vylučovací. Když máš příliš toxických látek v těle, které tě znečišťují, tělo je začne samo vylučovat ven (aby nedošlo k totální vnitřní otravě) a jak říkám, kůže je i vylučovací orgán a v některých případech se tak látky vylučují z těla kůží. V některých případech je výsledkem ekzém a v některých lupenka (psoriaza). To vše už je ale pouze stupeň míry vnitřního znečištění. Vím že si možná říkáš, že nechápeš jak mohlo ke znečištění dojít, no na rovinu, ono občas stačí si přečíst složení běžných potravin v obchodě. Nejsem žádný šílený výživář, ale tak to prostě bohužel dnes je a některá lidská těla si s tím už následně nedokáží poradit.

Dostat se z těchto problémů není zdaleka tak složité. Je pouze potřeba očistit organizmus zevnitř. Díky tomu se vyřeší příčina a tak i následky. Dokud člověk řeší pouze kůži, tak řeší jen následky, ale už ne příčinu, proto téměř nic nefunguje, nebo se problémy často vrací.

Osobně se tomuto tématu dost věnuji, vím přesně jaká očista a co by ti pomohlo a zažil jsem už několik případů kompletního se vyléčení z lupenky, včetně jednoho mého známého. Každopádně ti tu nechci nic prodávat, ani to nechci příliš rozepisovat, takže pokud máš zájem, můžeš mne v pohodě kontaktovat přes facebook, instagram nebo email. Moc rád ti s tím vším pomohu.

Pokud ne, dám ti i tak alespoň jeden tip. Ideálně se soustřeď na očistu celého těla, ale skvělé je i očistit si nějakým způsobem játra (u vás pečeň). Játra bývají ve většině případů při lupence znečištěná nejvíce a je to navíc jeden z nejdůležitějších orgánů v našem těle.

Jinak je super, že říkáš, že máš jen lehkou lupenku na rukách, ale je určitě potřeba to řešit, ideálně cestou, kterou jsem popsal, protože pokud se s tím nezačne dělat něco včas, může se to zbytečně zhoršovat a je s tím pak větší práce.

MMMA

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Dobrý deň. Na psoriázu účinne zaberá aj Konopná masť z ozopa.sk. Osobne ju mám vyskúšanú a môžem naozaj odporučiť.

kvietok11

Ahojte ja mám psoriázu na celom tele a najviac mi pomáha elocom roztok do vlasov,morská soľ z ktorej si pravidelne robím kúpele a kupujem si ju bežne v drogérii,telové mlieko excipial a tiež užívam kvapky od pána Dedíka. Výsyp mi pomaly ustupuje.Žiadne maste z lekárne ktoré mi nepomohli.

Andika

Ahojte, mam skusenost z liecbou a ucinkami z 90% postihnuteho tela na 70% za 2 mesiace ! Ako? Značka Kyäni "trojuholnik zdravia" ! Su to cisto prirodne suplementy a su to americke produkty a objednat si ich mozete na stranke kyäny.net ale musite zadat ID...ktore maju len distributori tak vam dam moje ID- 1178389. Kedze mam vlastne maxxx pozitivne skusenosti s tymito produktami aj v inych diagnozach kde lekari krutili hlavou ako je to mozne taka zmena stavu..razhodla som sa pre spolupracu s firmou a pre pomoc tym, ktori ju potrebuju! Prajem skore uzdravenie kazdemu :)))

Jane_3sto18

On ju má na laktťoch, trochu na rukách - hm, neviem ako sa to volá, od zápastia smerom k prstom - trochu na kolenách. Nie je to zas až tak hrozné.

mate59

mne sa vráti recidíva po mesiaci, potom natieram a zmizne, je to málo vysiate,len lakte a na holennej kosti,ale používam ju niekolko rokov.Lekárka myslela, že je to psoriaza, ale na histolog. vyšetrení povedali, že je to chronický ekzém.Ale rieš to s kožným, v lete je to bezproblémové, recidíva je v zime.Ale po aplikácii naštastie zmizne.