Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psoriaza na rukach - vase postrehy

kvietok11

Ahojte ja mám psoriázu na celom tele a najviac mi pomáha elocom roztok do vlasov,morská soľ z ktorej si pravidelne robím kúpele a kupujem si ju bežne v drogérii,telové mlieko excipial a tiež užívam kvapky od pána Dedíka. Výsyp mi pomaly ustupuje.Žiadne maste z lekárne ktoré mi nepomohli.

Andika

Ahojte, mam skusenost z liecbou a ucinkami z 90% postihnuteho tela na 70% za 2 mesiace ! Ako? Značka Kyäni "trojuholnik zdravia" ! Su to cisto prirodne suplementy a su to americke produkty a objednat si ich mozete na stranke kyäny.net ale musite zadat ID...ktore maju len distributori tak vam dam moje ID- 1178389. Kedze mam vlastne maxxx pozitivne skusenosti s tymito produktami aj v inych diagnozach kde lekari krutili hlavou ako je to mozne taka zmena stavu..razhodla som sa pre spolupracu s firmou a pre pomoc tym, ktori ju potrebuju! Prajem skore uzdravenie kazdemu :)))

Jane_3sto18

On ju má na laktťoch, trochu na rukách - hm, neviem ako sa to volá, od zápastia smerom k prstom - trochu na kolenách. Nie je to zas až tak hrozné.

mate59

mne sa vráti recidíva po mesiaci, potom natieram a zmizne, je to málo vysiate,len lakte a na holennej kosti,ale používam ju niekolko rokov.Lekárka myslela, že je to psoriaza, ale na histolog. vyšetrení povedali, že je to chronický ekzém.Ale rieš to s kožným, v lete je to bezproblémové, recidíva je v zime.Ale po aplikácii naštastie zmizne.

orchidejka

a on ju ma nejaku taku drastickejsiu, alebo objemnejsiu? Nevien ako to povedat - proste je riadny vysypany? Pretoze ja to mam len minimalne a nechcem si to nejakym neuvazenym zasahom zhorsit. Moc to nevidno ale tak mi napadlo ze ci sa toho neda zbavit....ale diky za tvoju pomic

Jane_3sto18

Lebo v letáku je písané, že masť sa má užívať tak 2-3 týždne a potom ju treba vymeniť za inú alebo na nejaký čas vysadiť, ale ked začal používať inú masť, tak sa mu to riadne zhoršilo, preto používa stále Elocom. Pri dlhodobom užívaní sa stenšuje koža či niečo také.

Jane_3sto18

On masť nikdy neprestal užívať /používať skôr krajšie znie/, ale nemala by sa natierať stále, ževraj tam treba aj pauzy alebo čo, však to by ti povedala doktorka... samozrejme závisí od roč. obdobia, jemu sa to v zime vždy zhorší, v lete pomáha slnko.

orchidejka

obidve masticky su na predpis ale s tym by hadam nemal byt problem..:)
mate vravis ze po vysadeni sa opat vratia? Cize toho sa vobec neda natrvalo zbavit? A jane, aj tvojmu ocinovi sa to opat vratilo ked si prestal tu mast aplikovat?

mate59

mast je na predpis,mne na lakte pomáha,ale po vysadení sa to vráti.Zmizlo to po 5-7 dnoch.Tak skús vodičku, s nou skusenost nemám

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psoriaza na rukach - vase postrehy - Fórum - ZDRAVIE.sk