Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zeby rakovina krcka maternice?

Príspevok v téme: Zeby rakovina krcka maternice?
Leby

Prosim o pomoc 2x sa nam stalo ze pri sexe som zacala krvacat. Hned som si posvu vyplachla a vtedy vytiekli hrudky krvi.1x vacsia hrudka a po druhom iba mensia. den pred prvym takymto krvacanim sme mali tiez sex a vtedy mi nic nebolo. Vsade pisu o rakovine :(
11.dec som bola na rocnej kontrole, vyter mi nerobil, vraj je vsetko okay. 29.ho mi to malo prist, ale neprislo. V ten den som krvacala pri sexe 1.krat,dnes znova. Moze to byt aj slaba menstruacia?
K lekarovi sa bojim, velmi!

belize

Určite ísť k lekárovi, ak to nebude tehotenstvo, tak určite problém s krčkom maternice, avšak určite to ale nebude rakovina, takže riešiť problém, krvácanie pri sexe sa bude stupnovať, neprestane, takže k lekárovi, ved chceš predsa vedieť, či si tehotná, alebo je problém niekde inde, či nie ? Ak nie si spokojná s terajším doktorom, vyber si iného...

Ivka 1

Cytológiu je potrebné urobiť každý rok , veď aj o tom sú preventívne prehliadky. Palpačné vyšetrenie + cytologické rozbory. Prsníky Ti lekár vyšetril? Krvácanie pri sexe môže mať rôzne príčiny, jednou z nich môže byť ranka na krčku maternice,prípadne nejaký zápal.Vynechanie menštruácie môže byť z dôvodu tehotenstva ale aj slabá menštruácia tomu môže nasvedčovať. V každom prípade je nutné ísť k lekárovi a nenechať sa odbiť. Takže prekonaj strach a čím skôr choď a určite napíš ako si pochodila .
Neváhaj !! Neistota je veľmi zlá a nič nerieši.

AlexEvel

Odhliadnuc od terajsieho problemu, nikdy sa baby nedajte odbit tym, ze vsetko je v poriadku. Lekar nema "rontgenove" oci a rakovinu vo vcasnom stadiu nemoze vidiet + cytologia 1x rocne je hradena poistovnou. Teda neviem, ci si cyto za dany rok uz mala robenu, ale ak nie, mas na nu narok bez debaty. Nech to dobre dopadne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zeby rakovina krcka maternice? - Fórum - ZDRAVIE.sk