Zeby rakovina krcka maternice?

Príspevok v téme: Zeby rakovina krcka maternice?
Leby

Prosim o pomoc 2x sa nam stalo ze pri sexe som zacala krvacat. Hned som si posvu vyplachla a vtedy vytiekli hrudky krvi.1x vacsia hrudka a po druhom iba mensia. den pred prvym takymto krvacanim sme mali tiez sex a vtedy mi nic nebolo. Vsade pisu o rakovine :(
11.dec som bola na rocnej kontrole, vyter mi nerobil, vraj je vsetko okay. 29.ho mi to malo prist, ale neprislo. V ten den som krvacala pri sexe 1.krat,dnes znova. Moze to byt aj slaba menstruacia?
K lekarovi sa bojim, velmi!

mellisa

Pozri, takto tu môžeme tápať donekonečna. Zajdi ty predsa len k tomu lekárovi, ak s ním niesi spokojná, tak ho zmeň.
K téme, nebude to krvácanie nakoniec z moč. rúry, žeby zápal moč. mechúra?

Leby

Ultrazvuk mi robil aj zvonka aj z vnutra. Vlani mi robil stery a bolo vseko okay, vtedy hovoril, ze sa to memusi robit rocne, vraj staci kazdy druhy rok.

Bolesti nemam, len niekedy mam pocit ako keby som sa nevedela riadne vymocit.

Leby

No najprv sme mali oralny kde som mala orgazmus a potom sme mali pohlavny ale asi po 2vnikunti sme zbadali krv a bezala som sa vyplachnut. Ciste teoreticky to mohla byt krv po orgazme ako po prvy tak aj po druhy krat s tym ze dnes ma len drazdil a po orgazme som si vlozila prst aby som pozrela co je a vtedy tam bola krv. Neviem ci to spolu suvisi, ale 27 a 28 som robila inventuru v sklade kde nie je kurenie a bola mi nenormalna zima hlavne na nohy.

mima.0

Nehľadaj hneď to najhoršie, je toho veľa čo to môže byť. rakovina je dlhý proces a niečo trvá kým sa začne prejavovať navonok. Jednoznačne ale choď k lekárovi a nechaj vyšetriť. Môže to byť aj ten polyp, ak ťa na poslednej prehliadke nevyšetril nijak špeciálne ani ultrazvukom tak si ho vôbec nemusel všimnúť. A inak na každej preventívke by mal urobiť stery, tak neviem či jeho postupy sú správne..

mellisa

Tak to ti neviem povedať, ja len zato, že oni sú väčšinou príčinou krvácania pri sexe. Skús si niečo o tom vygúgliť. Možno to máš na maternici, nie na krčku. A po sexe si krvácala vplyvom orgazmu...rozumieš čo ti píšem?

Leby

Melissa, snazila som sa hmatom pozriet, ale vsetko som citila hladke, moze sa vyrastok a polyp vytvorit za necely mesiac?

mellisa

Asi máš nejaký výrastok na krčku maternice, tuším, že fibróm alebo nejak tak sa to volá. Môže to byť aj polyp. No najlepšie urobíš ak pôjdeš za lekárom.

Leby

Mima, ako vies? Citala som ze jeden priznak je presne krvacanie pri sexe. Laicky si ale myslim, ze jeden den vsetko ok a na druhy den krv, ze to sa asi nemohlo vytvorit za den, vsak? A preco ta zrazena krv?

mima.0

keď takto krvácaš iba pri sexe tak to nie je rakovina. Skôr to môžu byť nejaké drobné ranky, alebo môžu byť príčinou baktérie. Neboj sa a choď na vyšetrenia, urobí ti stery a kultivačné vyšetrenie..