Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

DM

ahoj pandorica!olivy?nie...
mima,ja som sice marod,ale jest mi chuti,takze stale nieco zujem a samozrejme som zas zhresila a nejeden krat...boli nejake oslávy a tak,no ale dala som si zaväzok,ze vianoce uz musim byt v 3 faze stoj co stoj!!!tak mi drz palce...:))

mima180279

ja som si dala spaldovu cestovinu ... ale inač ok vaha stoji a ja večinou pudink jogurt zeleninka ... sem tam niečo zobnem ... za čo sa hambim ale inač som dobrá ... teras už musím isť ale daj vedieť ako sa maš a ja sa tiež považim

DM

cau mima!no ako sa ti dari?ja semtam mam prehresky lebo som doma a marod,ale na vahe stojim...chystam sa konecne aj niekam posunut,uz mi to ide na nervy stale v 2faze...

mima180279

ahoj DM ...v robote je dobre ,zatiaľ si to celkom užívam a aj decka si celkom pekne zvykajú na ten kolobeh. dokonca sa mi zdá že mam na nich viac času ako keď som robila len cez deň. mam ďalšie 1 kg dole aj po pri prehreškoch .... občas ma zlakomi niečo sladké a občas ovocie... inak to ide.... dnes čistíme slivky na lekvár ...no nedaj si z nich zopar :)

DM

ahoj mima!ako v praci?ja som nakoniec musela ist na cistenie,uvidim ako to bude dalej,ale tiez som zhresila a nejeden raz...musim prestat lebo do tretej fazy sa nedostanem nikdy a uz by som si dala aj chlebik...ty sa ako drzis???

mima180279

ja som tak pribrala od liekov keď mi nastavoval liečbu alergológ... strašne mi to ničilo život nemohla som sa na nič sústrediť nemohla som šoférovať a sústrediť sa na deti, bola som len sedavá a spavá tak ma tlmili... najprv som bola ticho lebo som myslela že to pominie ale keď to neprechádzalo tak som povedala doktorovi a ten mi liečbu zmenil a napodiv úspešne... ja mam za sebou zopár prehreškov ale snažím sa polepšiť.začalo byť menej slnka a mne nestačia paradajky červenať včera som si spravila cukinu ale už bolo cítiť že to nieje to pravé cukinové...

DM

to sa tesim,ze chudnes,ja moc nie...mam trosku zenske problemy tak berem aj lieky a mam pocit,ze z nich trochu priberam tak neviem..ale snazim sa:))

mima180279

ahoj DM... tak sa mi zdá že som zase trošku schudla ale nevážila som sa tak sa nechám prekvapiť papam paradajky ale nestihaju mi červenať tak som s toho smutná ....hokajdo mam tiež rada a našla som na poli ešte aj cukinu tak si možno podbiem na polievku....

DM

ahoj moma!u nas v praci je samy blazdninec tak som ani nebola na nete,neboj to vsetko zvladnes a to ovocie ...ja som robila dzemy a kazdy som samozrejme ochutnala...nedalo sa inac:))ja papam skoro stale polievku z hokaida,alebo pecene,vela zeleninky ale aj mäsko...tak sa drz a semtam sem kuknem...