Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

mima180279

dejzinka dala som dole dosť aj ked zo začiatku som držala poctivo potom som to už tak trochu flákala dala som dole cez 20kg ale jedla som veľa zeleniny aj v tedy ked som nemala tak že uplne bielkovinových som mala len prých 10 dni postupne som si doplnila aj ovocie a nejake prehrešky jedla som aj bravčovinu na čo niesom veľmi pýšná... DM som rada že si tu aj si mi dosť chýbala zajtra dam viac snať sa mi konečne podari zaspať
pa

extucko

Ahojko. No tak ja by som ti poradila asi toto. Najskor som skusala delenu stravu ale nieje to zrovna med lizat. A tie posledne kila som tiez nevedela schudnut. Asi 5 kilo. Ani kamoska. Tak sme si povedali ze to skusime spolu a nakoniec sme to dali kazda dolu na ketodiete. Co je v podstate dukanova dieta. Lenze toto boli pripravky. Som si vravela ze takychto veci je vsade plno a ze to nieje pre mna, lebo aj tak to poriadne nefunguje. Ale ti mozem povedat Zuzu, ze som to zrazila s prehladom a hlavne som nenabrala naspat. Skus Ketoaktiv dietu. To sme skusili obe a super to slo. Za prve tie jedla su fakt chutne a tiez aj cena je super. Ked som si to porovnavala, tak toto je najlacnejsia ketodieta na trhu. Maju tam kopu jedal na vyber, strasne dobre su aj sladke jedla, maju dezertiky a tak. Sranda ze ako sa da chudnut v 21 storoci. Som si napriklad davala kazdy den dezert cokoladovy alebo orieskovy ale je to samozrejme vsetko proteinove a s minimom cukru. Tak skus a daj vediet ako to dopadlo.

DM

ahoj mima!tak ako?ja som cez sviatky pribrala ,no pokusam sa to znovu nastartovat.prave marodujem,ale od pondelka idem na to,takze sa mi moc nedari,ale musim zhodit cim skor..

dejzinka

Ahoj mima, to je super, že si cez sviatky nepribrala:)) Ale daj sa do toho opäť, najhoršie je začať:)) A koľko si s tou diétkou schudla??? Ja ju už držím dva týždne..:)

mima180279

ahojte ...DM kde si ?? ako si na tom ?? ja sa snažim znovu naštartovať ale ako si sa mi do toho samej nechce... pozitívne je že si vahu držím a ani cez sviatky som nepribrala
... aj keď musím zase seknuť z sladkým lebo som sa nejako rozmaškrtila...

dejzinka

Ahojte:)) Ja som dnes už 5.deň na tejto diéte, no váha nejde tak rýchlo dole ako niektorým, čo tu takto krásne schudli...Môže byť problém, že jedávam biele jogurty s kakaom a sladidlom? A dosť často, stále na raňajky..alebo takisto mäkký tvaroh? Nepridá sa nejaká spolubojovníčka, aby nám to šlo ľahšie a aby sme sa mohli podporovať?