Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

DM

pandorica,ja si nerobim chlebik,ale tousty,tie mi chutia najviac..2PL ovs.otruby,2PL psen.otruby,1PL tvarohu,1KL kypr.prasok,vajicko,sol,korenie kmin,vsetko vymiesam...dam to do rozohriateho toustovaca,naplnim asi narovnako a peciem 10min...aka mnamka:))

DM

CAUTE KOCKY!NEMAM MOC CASU SEM CHODIT,ALE OBCAS SA PODARI...JA SOM NA DUKANOVKE OD FEBRUARA,DALA SOM DOLE 12KG,SOM SPOKOJNA NO OSTALA SOM STAT...MIMA STOJIME KOLI PREHRESKOM..AUTOMATICKY TA TO ZASTAVI A PRETO SOM SA ROZHODLA NA SEBE MAKAT A NEZHRESIT..VIANOE BY SOM CHCELA MAT AJ SEM TAM SLADKE:))A HRIBY JEM KAZDY SEN:))

mima180279

mohla si sa aj odvodniť čo ti môže ukazať veľký úbytok na vahe a na začiatku ide váha dole najlepšie tak sa drž a uživaj si to len nechoď nikdy do extremov ... aj ked v prvej faze sa na bielkovinach môžeš citiť trochu blbo a hlavne budeš citiť sucho v hrdle a podobne ...ale šak si to už držala tak ... držim prsty!!!

marlen21

mima- to mi je jasné. Ale máš môj obdiv :) moja váha je už stará ešte ručičková a od včera mi ukázala -3kg ale to je blbosť ona ukazuje váhu akú chce mám pocit :D

mima180279

z váhy sklenenej , digitalnej, :)
išla som dole viac ako 25 kg ale ešte by som aj tak -10 kg mohla dať len to nejako nechce ísť.je to viditeľna zmena a cítim sa zdravo a aj mladšie... teras jem veľa cvikly ale ešte stale mam svoje aj paradajky a aj huby sa niekedy pritrafia...

marlen21

mima- a z akej váhy chudneš a koľko si už dala dole? klobúk dole že tak dlho držíš a si už v 3. fáze?