Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hotelová akadémia

Príspevok v téme: Hotelová akadémia
hotel.akad.5

Prosím o radu, ktorí sa v tom aspoň trošku vyznáte!

Chcem ísť na hotelovú akadémiu (5 rokov) a chcem sa spýtať ako to tam je, že po 5-tich rokoch budem čo?

kuchár, čašník či ?
lebo je písané, že po 3 rokoch je možné získať výučný list z kuchár-čašník!

tak to sa vlastne celých 5 rokov učím za kuchára?

z čoho potom maturujem po 5tich rokoch?

panika

hej, po troch rokoch vyucny, potom o 2 roky aturita. ja som i rbila hotelku dialkovo (uz ako pomaturitne, takze som chodila len tri roky)...co sa tyka jazykov, maturuje sa z dvoch (aspon pred par rokmi to tak bolo. Inakjasne ze SJ plus Literatura, a tie odborne sa spajaju do jedneho celku : ekonomika, manazment, geografia, uctovnictvo. A prakticka maturita je priprava plesu alebo inej takej akcie. Z hotelky by si mala vyjst ako hotovy manazer..

bambulka11

Ahoj ja som chodila na Hotelovu akademiu. Ano po troch rokoch sme si robili vyučne listy kto ako chcel bud kucharsky alebo čašnicky. Bolo by dobre keby si potom isla na vysoku, aby si mala lepsie uplatnenie, lebo tu je vacsinou z tej skoly kazdí iba kuchar alebo casnik a to mozes chodit aj na ucnovku a este to budes vediet lepsie lebo tam maju viac praxe. Podla toho kam chces ist aj zaleží, lebo napr. v Tn Hotelova akademia ma daleko od hotelovej akademie. V Piestanoch je omnoho lepsia.
Maturuje sa z cudzieho jazyka, jak budes chciet mozes aj z dvoch. Z odbornych predmetov, obsluha, varenie , marketing, hotelovy a gastronomicky manazment, uctovnictvo, ekonomika. A tak nemusis byt len casnicka.. podla toho aka budes sikovna ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hotelová akadémia - Fórum - ZDRAVIE.sk