Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa dokopať k rozchodu?

Príspevok v téme: Ako sa dokopať k rozchodu?
vajko

ahojte,

mám veľký problém... teda aspoň pre mňa. bola by som veľmi rada keby mi niekdo pomohol, poradil, čokoľvek...
mám násť, priateľa pár mesiacov a už proste nie som šťastná. On si stále myslí,že je všetko v poriadku, no vôbec nie je... Naozaj neviem prečo, no nemám z toho celého takú radosť ako kedysi... možno sme si len nesadli,alebo mi vadia jeho vlastnosti, ktoré viem že sa nezmenia (poznáme sa už pár rokov)... stále len myslím na rozchod no neviem sa k tomu dokopať,vždy si už poviem že to spravím,no proste na to akoby nemám,na jednej strane to asi nechcem no na druhej viem,že nikdy takto nebudem šťastná. Asi sme priveľmi rozdielny a to mi vadí. Rozprávať sme sa o tom rozprávali už milión krát,no nemôžeme sa obaja od základu zmeniť tak,aby sme si vyhovovali...

dočasne je to fajn, ale na niečo dlhodobé určite nie. Ja nešťastná byť už nechcem.

ak máte akúkoľvek radu alebo niečo podporujúce bola by som veľmi rada keby ste napísali :)

ďakujem,pekný deň

Slecna A.

Zlatovlaska a to ako sa ti frajer vyhraza?? :D Vies, tym co si napisala si nam inak utvorila aj jasny obraz o tebe. Aj keby sa ti neviem ako vyhrazal, ty nie si povinna s dakych psychopatom stracat cas. Probuh zenskeeeeee....To dokedy s nim budes vo vztahu? Nakoniec si ho este aj vezmes, lebo aj s tym sa ti bude vyhrazat? Sak trosku sebaucty musis mat. A ked sa to nebude dat inak riesit, skutocne za nim posli dakych kamaratov, ako ti radi Marek_123, alebo ked to bude neunosne, ries to cez policiu...Jezkove gule, este aby sa mi niekto vyhrazal, ze s nim musim chodit :D :D

pan d.

Dakujem za radu, ale ono to je tak, ze sam chcem byt este rok a potom what? Potom uz rozhresenie nedostanem. Asi si ani nikoho hladat nebudem, mna to smilstvo strasne odpudzuje. Ja neviem, co som si to vzal tak do hlavy.

Marek_123

Ked im to budete rozpravat, tak im preboha nehovorte tie otrepane frazy typu - nie som pre teba dost dobra, chcem byt teraz chvilu sama, chyba nie je v tebe ale vo mne,.... Jednoducho im povedzte pokojne, co konkretne vas trapi, ze ste presvedcene , ze to nebude fungovat a podobne. Tak ako to vysvetlujete tu na fore. Zlatovlaskaa, frajer sa ti nema co vyhrazat. Az sa s nim budes rozchadzat, zavolaj si do zalohy nejakeho kamarata, ktory bude poblizku. A ries ten rozchod niekde na verejnosti - v restauracii, parku, pri prechadzke mestom.Rodicov to urcite nebude zatazovat. Keby som mal dceru a prisla by za mnou s takouto prosbou, tak s radostou by som to s nim vyriesil, len by sa zaprasilo. Som si isty, ze by ma to s dcerou este zblibilo. Urcite sa nenechaj zastrasovat a neodkladaj to.

tchibina

pan d. rozvedený môže ísť na spoveď aj na sv. prijímanie... stačí ísť za farárom a povedať, že chceš ísť a dá ti povolenie.. Poznám viacero takých ľudí.

pan d.

Ono je to tak, ze vzdy sa da vycuvat. Mna ranilo, ked sa so mnou zena rozviedla. Ja som si ju nebral v kostole pre srandu kralikov a teraz mam problem. Nemozem chodit na spoved, na prijimanie, ked si niekoho najdem, tak budem smilnit /uz len predstava ma desi/. Dakedy sa ludia zobrali a zili az kym neumreli, teraz sa vela ludi zmenilo na riadne kurvy a hled sebe. Este mi to aj povedala a potvrdila, ze ona trpiet nebude. Ale ja som ochorel az pocas manzelstva.

Slecna A.

pozri...ako dlho chces byt nestastna? Vies ako slobodne sa budes citit, az toto skonci? A preco to teda neurobit hned? Ludia mi hovoria, ze som prilis razantna, no vzdy ked som prisla do fazy vztahu, v ktorom si ty, neexistovalo ziadne "neviem sa dokopat k rozchodu"...Az som si vsetko ujasnila v sebe, povedala som to aj partnerovi a bolo. Nie vzdy sa zivot kruti podla nasich predstav, ale mam jednu zasadu...Vzdy robim veci, ktore mi sposobuju radost. Ak ma nieco neuspokojuje, idem od toho, v niektorych pripadoch sa to snazim zmenit/vyriesit...U teba uz ziadne riesenia, ani zmeny nepripadaju do uvahy, tak naco cakas? Lepsie to uz nebude

tchibina

Aj ja riešim tento problém. Neviem ako sa rozísť. Keď mu naznačím, že to chcem ukončiť, tak mi začne hovoriť o tom, že by bol veľmi smutný, cítil by sa prázdny a že ja som z neho spravila lepšieho človeka.

Neskôr, keď premýšľam o rozchode uvedomujem si, že by mi chýbalo to, že sa nemám komu vyrozprávať, objatie, už nebudem mať tú druhú stranu. A tiež mám strach, že si už nikoho nenájdem a ostanem stále sama.

Na druhej strane keď sme spolu tak ma rozčuľuje: ako sa správa, že je lenivý, že miesto toho, aby sa so mnou rozprával,tak sedí na internete,kde číta správy, že keď príde na víkend pozerá futbal cez internet, že nevie po sebe upratať veci a celkovo robí bordel, že si vymýšľa, že má strach z odtoku a preto nemôže umývať riad... a to má 34 rokov...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa dokopať k rozchodu? - Fórum - ZDRAVIE.sk