Ako sa dokopať k rozchodu?

Príspevok v téme: Ako sa dokopať k rozchodu?
vajko

ahojte,

mám veľký problém... teda aspoň pre mňa. bola by som veľmi rada keby mi niekdo pomohol, poradil, čokoľvek...
mám násť, priateľa pár mesiacov a už proste nie som šťastná. On si stále myslí,že je všetko v poriadku, no vôbec nie je... Naozaj neviem prečo, no nemám z toho celého takú radosť ako kedysi... možno sme si len nesadli,alebo mi vadia jeho vlastnosti, ktoré viem že sa nezmenia (poznáme sa už pár rokov)... stále len myslím na rozchod no neviem sa k tomu dokopať,vždy si už poviem že to spravím,no proste na to akoby nemám,na jednej strane to asi nechcem no na druhej viem,že nikdy takto nebudem šťastná. Asi sme priveľmi rozdielny a to mi vadí. Rozprávať sme sa o tom rozprávali už milión krát,no nemôžeme sa obaja od základu zmeniť tak,aby sme si vyhovovali...

dočasne je to fajn, ale na niečo dlhodobé určite nie. Ja nešťastná byť už nechcem.

ak máte akúkoľvek radu alebo niečo podporujúce bola by som veľmi rada keby ste napísali :)

ďakujem,pekný deň

titina

Rob všetko čo nemá rád,a tak ho od seba odradíš,ale chvíľu to potrvá.Keď nie si s ním šťastná teraz,tak nebudeš ani v budúcnosti a budeš stále premýšľať nad rozchodom a aj,tak ho nakoniec urobíš,ale dovtedy sa budeš len trápiť.Veľa šťastia prajem poznám to je to ťažké,ale potom ten pocit pokoja je nádhera.Niektorý muži nám berú energiu iný dodávajú,tak to chodí.

Zlatovlaskaa

ja sa nikomu nesmejem...ale ja to mám moc vážne.. Ja si sama nepomôžem.... Nevieš ako to mám ja tak tíško...

Zlatovlaskaa

Ja mám dosť podobný problém... Tiež sa chcem rozísť,len neviem ako na to...Môj o tom vie, ale vyhráža sa...Takže ja to mám o to ťažšie a horšie...A ´viem že by mi pomohlo rodičia, ale nechcem ich tým zaťažovať...

belize

Nájsť si iného a postaviť ho pred realitu, takže rozchod jedna radosť, žiadny problém, je jedno, či s novým frajerom budeš, alebo nie, ale dôvod je to dobrý. Ak sa s ním nerozídeš, čas nepočká, mesiace utekajú, nedávajte si falošné nádeje, ak to nie je dobré teraz, v budúcnosti to dobré nebude, takže riešiť problém.,..