Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....

Príspevok v téme: Ja 18 on 34 .... Pokračovanie .....
Truffla

Ahojte,

tak ako to s nim pokracuje?
Ked je doma jeho priatelka, nepiseme si .... Ale ked je sam alebo v robote, vzdy mi pise alebo vola.
Stretli sme sa a budeme sa aj nadalej stretavat a uvidim ako to pojde. Uz aj viem ako je to s jeho odstahovanim..... Musi pockat styri mesiace, kym mu schvalia hypoteku atd.... Moze mi klamat, samozrejme, ale ako som povedala, ja si s nim nezacnem nic pokym neodide od priatelky. Povedala som si ze sa nedam.
Viete, niekedy ma take reci ako: ci sa o neho budem vediet postarat ako navarit mu bla bla bla a pomilovat ho.... Ja ze ehm, Okej, ale to musi byt slobodny a hlavne na mna netlacit v tom.
Pride mi to strasne narychlo, piseme si ako keby sme spolu chodili tri roky, niekedy mam taky pocit, ale ja na mna dobry, nevtiera sa alebo nieje dotiravy a tak.....

Ak bude slobodny, snad to ma nejaku buducnost, neviem ale uvidi sa....
Nejaky rady ?

Dakujem aj za rady v predoslej teme!

Iveta Michael

Dadula56

chcela som napísať niečo podobné v tom zmysle ale ty si ma predbehla:)

a samozrejme sa s tým celkom stotožňujem...ach naivita vyšitá ako z tej spomenutej telenovely:))omg!

Veronika_27

Truffla,
to myslíš vážne? Chlap má s tou ženskou aj dieťa, pravdepodobne bez teba by sa z nich stala rodina v pravom zmysle slova a teba vôbec netrápi, že vezmeš tomu dieťaťu otca??? Máš osemnásť rokov, si fakt nevyzretá :/
Ak som to pochopila zle s tým dieťaťom, tak beriem späť, ak to dieťa s ňou má, tak ťa prosím... uvedom sa! Je okolo teba oveľa vhodnejších partnerov na túlenie a bozkávanie :/ Aj ja som bola ako ty zmätená (nebola som v takejto situácii, ale tie pocity poznám), takže netvrdím, že na to nemáš právo, ale je dôležité aby si sa rozhodla správne, skús sa pozreiť opačne na túto vec... dokáže ju podvádzať s tebou... enbojíš sa, že ked bude s tebou, začne potajomky vypisovať a vyvolávať inej? Si povieš, že tak potom to s ním skončíš... ale podľa mňa ten zabitý čas ti nikto nevráti :))) Veľmi nad svojim rozhodnutím porozmýšľaj!!!

Dadula56

Inak, nemala si tu kopu reci ako ty nic s nim mat nebudes, pokial sa nerozide s tou druhou?A toto je podla teba nic?Vsemozne cmulanie sa a podobne a reci o prefikovani?Ci uz ta hrdost opustila?Ak vobec bola?Alebo sa s nou uz naporiadku rozisiel a dohodol si starostlivost o dieta?Alebo dieta nahradil dalsim dietatom-tebou?A ze ti z tych jeho reciciek nie ja na vrackanie, to je zahadne...Ono tuzba niekoho "pomilovat" neznamena lasku a zaujem. A ze ja sem vobec pisem...tiez sa nad sebou zamyslim, len ked toto citam tak ma to vytaca.

Agnes999

No ak by sa s tebou raz aj dal dokopy, tak mas aspon vyhodu, ze vies, co od neho cakat, teda ze ta bude podvadzat s inou prip. ta pre nu opusti. Skor mi ale pride ze s tebou sa len zahrava, chce ta len pretiahnut a caka, kedy ta zlomi a potom sa vzdy poslusne vrati k tej co mu navari a opere.

marcelina78

nepremyslala si nad tym, ze sa ti v 34. rokoch s dietatom na krku moze stat to iste, ze ti bude muz lozit za 18-tkou? teda dufajme, ze nie, ze sa poucis, ze to len tento blbec co si myslis o nom aky s nim mas vztah je toho schpny a pritom uplny chudak, co nema co ine na praci ako si dokazovat svoje sebavedomie vztahom s 18- rocnou naivkou, jeho partnerka mu tie jeho dristy asi uz v jej veku nezozrala...

Truffla

Caute....

tak vcera sme sa bozkavali a tilili k sebe, a jemu sa to zevraj pacilo a hovoril ze najradsej hy ma pomiloval ci co a ja ze tak ma smolu lebo ja nechcem... a on ze on to chape atd... ale potom vravel ze nemoze byt somnou sam lebo sa neovladne ci co a ja len tak pozeram na neho, ze preboha !

akoze mam ho rada ale spat s nim nechcem a nemusi to tak prehanat...
tak :)

Truffla

Pockam.... uvidim.....

Idem na to tak, ze uz viac nebudem iniciativna... budem mat svoju hrdost.... ak bude nieco chciet, sam dobre vie ze to nedostane kym bude vo vztahu !

Nebudem mu uz pisat prva alebo volat .... nech sa ozve on a ukaze ako o mna stoji.... a ked odide, davam tomu cas do leta, tak potom .....