Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skrabanec nad obocim - fialove viecko

Príspevok v téme: Skrabanec nad obocim - fialove viecko
Marek_123

Zdravim, vcera sa mi stal mensi uraz - narazil som pri chodzi hlavou do kovoveho ramu, ktory som si nevsimol. Vytvoril sa mi nad obocim asi 2 cm dlhy skrabanec. Ked to po par pimunatch prestalo krvacat, postriekal som to septonexom a povazoval za vyriesene. Trosku to opuchlo, no opuch bol dnes rano mensi, takmer ziadny. No dnes vecer som si vsimol, ze sa mi zafarbilo viecko do fialova. Akoby krv, ktora tvorila opuch stiekla do viecka. Je to bezne pri takejto situacii, alebo by som mal zajst na pohotovost ? Dakujem za odpovede

Marek_123

No to som potreboval precitat :-). Ta oblast oka udreta nie je, lebo k tomu zraneniu doslo tak ako som pisal, a ten kov sa mi oka ani viecka vobec nedotkol. Ale podla mna je to tak ako som pisal, ze ta krv z opuchu stiekla dolu a ukazalo sa to na viecku. Kazdopadne, idem na dva dni mimo civilizacie a uvidime, ked v nedelu vecer pozriem do zrkadla. Vdaka za rady

PoPotvorka

no Merecek to ti ja presnu diagnozu nepoviem ,kedze to nevidim ,ale moze byt ,ze to mas len udrete a teda sa tam urobila modrina - podliatina ,ale kazdopadne si to posleduj a ak sa to bude zhorsovat ,teda zvacsovat urcite odporucam poradit sa u odborníka
skore odmonoklovanie ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skrabanec nad obocim - fialove viecko - Fórum - ZDRAVIE.sk