Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitamíny ako doplnok ku strave

Zlatovlaskaa

tak obsahuje to toto všetko:
toto je v jednej kapsuli:
zinok 10,0 mg
B1 1,4 mg
B2 1,6 mg
B6 2,0 mg
B12, biotín, kyselina listová (tam boli nejaké čísla a nerozumiem tomu čo bolo za tým napísané tak som sem nedala pomer)
niacin 18,0 mg
kyselina pantotenová 6,0 mg

Leonka77

ak ti ide len o zinok tak si zozen nejaky kvalitny, nevravim ze ten z dm nie je ale zisti si kolko m mg, potom mozno aj usetris. Ja beriem selen-zinok od Pharma nord som velmi spokojna :)

Zlatovlaskaa

ved hej ale ten revalid je dosť drahý , za vitamíny toľko teda nedám, ked to až tak zaťiaľ nepotrebujem...ja mám viac menej problémy s nechtami, preto si chcem kúpiť tie z dmka, lebo tam je aj zinok

elen666

osobne som revalid uz niekolko krat vyskusala + zinok a stale pomohol a donahair ma kamaratka a po týždni uz bola spokojna s uzivanim zacali zaberat

hviezdicka5

podla mna hej ale na tvojom mieste by som skusila tak ze to brat 4 mesiace (ked to obsahuje 60 kapsul jedno balenie tak akurat dve balenia zoberies) a potom 7-10 dni pauza a potom znova. Vyzera to ok, kukala som na nete recenzie :) porozmyslam aj ja asi :)

Zlatovlaskaa

dakujem za odpoved :) mňa hlavne zaujímajú tie vitamíny vlasy..ale myslíš že by sa to mohlo užívať tak pol roka a mesiac pauza ??

hviezdicka5

nie je to tam napisane? C vit. mozes stale, pozri kolko je mg v jednej tbl. vselijake su. b-komplex ani zinok neviem ale isto treba urobit prestavku po nejakom case.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitamíny ako doplnok ku strave - Fórum - ZDRAVIE.sk