Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

170 eur - ako s nimi nalozit?

Príspevok v téme: 170 eur - ako s nimi nalozit?
šampanské

Ahojky, chcem Vas poprosit o radu. Mam k dispozicii cca 170eur mesacne (kazdy mesiac), ktore mozem utratit na svoju fyzicku schranku. A teraz neviem, co si mam dopriat. Nejde mi o kupu oblecenia a pod., skor starostlivost o zdravie, kondiciu, krasu...
Tak poradte, co by ste s tymi peniazmi urobili Vy. Male info o mne-35 rokov, mierna nadvaha, plet celkom v pohode.

MartinaV

minuly rok som bola s manzelom cvicit - nebudem uvadzat meno centra - no boli tam fyzioterapeuti, ktory s nami cvicili - len s nasim telom resp. 1.5kg zavazim ale hlavne nam radili ako zmenit stravu - no stalo to asi 100 EUR mesacne - ale ja som za 2 mesiace schudla 10kg a manzel za 4 mesiace 30kg a teraz 8 mesiacov potom si to stale drzime. Tento rok sa chystame na program s nazvom Balicek celoživotná vitalita - neviem ci tu mozem uviest nazov firmy - no asi sa to vygooglovat - tiez ide o program ktory podporuje zmenu zivotospravy, tiez nie je lacny ale byt zdravy kvoli nasim 5 detom to stoji za to.

lost

Maoam

to je ale nahodicka :D
preve vcera v noci ked som uz vypol PC som si spomenul na ten tvoj plan s Vianocami v januari a laptop :)
uz mas vybraty nejaky? :)

pan d.

Panicka aneb ...:) A pritom vela ludi musi vyzit prave z takeho prijmu. Davaju napr. take dochodky, vsak socialka je myslim 60 eur. Z toho maju ludia zit??? Ja som raz poberal socialku a ja tej uradnicke vravim, ze ja z toho nevyzijem. A ona mi povedala, ze to je na zakladne potreby. Chlieb stoji myslim 1,50 x 30 dni, ale je pravda, ze clovek moze zjest denne aj dve tri rozky:) alebo nic.

Marek_123

A ja som podla nazvu myslel, ze sa tu niekto pyta, ako bude moct vyzit so 170 eur na mesiac.To by bola tema na diskusia. Ale co urobi panicka so 170 eurami na kozmetiku ma az tak moc nezaujima

Maoam

este som zabudla, mozno ti chyba nejaka technicka vecicka, ktoru ti treba, nevravim ze hned 800e laptop a pod., ale cojaviem nove sluchatka, MP3 a pod, tak mozes cast odlozit a o par mesiacov tu vec (kvalitnu) kupit, alebo tuzis dlho po super knihe, ktora je ale drahsia atd.

musis sama vediet, co mas rada, po com tuzis, ale tak nizsie uvedene väcsinou byva OK

P.S. a na tu dovolenku nezabudni...chod niekam, kam si vzdy chcela ist ;-)

Maoam

necitala som prispevky podo mnou, takze ak sa bude nieco opakovat, prepacte

1. ak mas mes. 170e k dispozicii, tak cast odlozit, aby sa ti nazbieralo na jednu velmi dobru dovolenku v roku
2. z tej druhej casti, ktoru neodlozis, tu si nechaj k dispozicii kazdy mesiac a investuj do seba

veci, ktore maju vyznam su investicie do zdravia (detox, vitaminy, mineraly, zmena ziv. stylu - aj to nieco stoji), fyz. kondicie a vytrvalosti (fitko alebo iny kurz), vzdelanie, jazyky atd.

no a samozrejme, kedze si zena, tak aj nieco na seba, alebo nejaka kozmetika, vynuchaj Sales, usetris, obcas malickost tohoto typu tiez potesi ;-), napr. si zmen ucest/farbu, urob nieco co nik necaka - aj so sebou :D

RNG

Poradim ti to, co by mal robit kazdy, tj doplnit si chybajuce
selen, zinok, jod, vitaminy C E a D-3, cistit si cievy lecitinom, obcas precistit aj pecen protokolom dr Berksona, pit dostatok vody, spat v tme aspon 8 hodin, cez den chodit na prechadzky, s kontrolovanym branicnym dychanim, pripadne robit aj Thai Chi, to ta nic nestoji ale destresduje znacne.Stress zabija.
Nezabudaj brat extra mikrovlakniny, zmes aspon 15 gramov denne a obcas si nasad probiotika.
Drz v zasobe pre pripad potreby GSE, kapsule oreganoveho oleja, extrakt z olivovych listov a chaparal, aby si mohol pri akejkolvek chorobe okamzite zareagovat, a nie vyckavat az ti poskodi telo.

lost

ked bezecka obuv, udajne je lepsie navstivit tych expertov, co ti nejak 3D zmeraju nohu atd :)
udajne potom menej plati veta "sportom k invalidite"
toto chcem skusit, len neviem kde presne to robia (na google som pozeral, ale nechcem robit reklamu skor nez skusim), ale este asi neskor.
teda to su blozky do botasiek, co robia tiez dost vela.. k celkovemu pocitu a tak..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

170 eur - ako s nimi nalozit? - Fórum - ZDRAVIE.sk