170 eur - ako s nimi nalozit?

Príspevok v téme: 170 eur - ako s nimi nalozit?
šampanské

Ahojky, chcem Vas poprosit o radu. Mam k dispozicii cca 170eur mesacne (kazdy mesiac), ktore mozem utratit na svoju fyzicku schranku. A teraz neviem, co si mam dopriat. Nejde mi o kupu oblecenia a pod., skor starostlivost o zdravie, kondiciu, krasu...
Tak poradte, co by ste s tymi peniazmi urobili Vy. Male info o mne-35 rokov, mierna nadvaha, plet celkom v pohode.

Lulita

aj nejaky detox mozes skusit, ist do rekondicneho kurzu, tam je vacsinou upravena strava aj pohyb namieru zdravotakom s ohladom na zdravotne problemy

šampanské

Alergologicka odporucila bicyklovanie a chodzu. Beh je dobry napad, ale skor jogging striedany s rychlou chodzou, na beh nemam kondiciu a ani ho nemam povoleny (myslim v klasickej podobe).

Fero M.

no a ešte beh, ideál momentálne v jesennom, zimnom a pozimnom období.
Trebalo by sa poradiť aj s lekárom čo a kde ti odporuča a neodporúča.

šampanské

Nedostatky mam najma v kondicke, toho som si vedoma. Plus mam velmi silne bolesti chrbta z dovodu, ze v praci robim v namahavej polohe.

pan d.

Ano, taky zmiesany styl. Je tam tolko blokov, ze ani neviem, ktory kedy mam pouzit, tak radsej udriem na citlive miesto /ked na to niekedy pride/ a chlap sa zosype jak male decko.

šampanské

Byvam pri Ziline. Cvicenie samozrejme mienim zaradit, mam blizko prirodu, problemom je moja astma, musim byt opatrna, aby som neochorela, lebo vsetko mi hned ide na priedusky, uzivam kortikoidosteroidne spreje.

šampanské

Plameniak s hadom? To je styl kung-fu?
Inak ja tie peniaze na seba rada utratim, len potrebujem tipy, ako na to!